Monika Brodka w nietypowy sposób angażuje się w pomoc uchodźcom. Poprosiła fanów o przysługę

2022-02-28 12:53
Monika Brodka w nietypowy sposób angażuje się w pomoc uchodźcom
Autor: Instagram/@missbrodka

Monika Brodka (34 l.) to popularna wokalistka oraz zdobywczyni najbardziej prestiżowych nagród muzycznych. Nie wszyscy wiedzą, że muzyka to tylko jedna z pasji Moniki. Artystka uwielbia również gotować i chętnie dzieli się przepisami na swoim koncie na Instagramie. Ostatnio Brodka postanowiła zaangażować się w pomoc uchodźcom i zwróciła się do fanów z nietypową prośbą.

Monika Brodka to jedna z najpopularniejszych wokalistek w kraju, która dała się poznać publiczności w 2003 roku, kiedy pojawiła się w "Idolu". Brodka zwyciężyła trzecią edycję i wydała swój debiutancki album studyjny pt. "Album". Piosenkarka może pochwalić się obecnie pięcioma albumami oraz sześcioma Fryderykami. Otrzymała ona również inne nagrody i wyróżnienia, na przykład Eska Music Award, Superjedynkę, Nagrodę Muzyczną Programu Trzeciego czy Europejską Nagrodę Muzyczną MTV.

Brodka chętnie angażuje się w różnego rodzaju akcje społeczne. Uczestniczyła w Ogólnopolskim Strajku Kobiet, a także stoi murem za osobami LGBT+. Piosenkarka mocno przeżywa wojnę na Ukrainie. W ostatnim poście na Instagramie napisała:

Jestem całym sercem i myślami z Ukrainą!!! Działajmy! Każdy z nas jak najlepiej potrafi.

Artystka nie poprzestała jednak na słowach i zwróciła się do swoich fanów z nietypową prośbą. Na drugim profilu na Instagramie, na którym pokazuje swoje popisowe dania i dzieli się z obserwatorami pasją gotowania, poinformowała, że poszukuje food trucka, w którym mogłaby przyrządzać posiłki na granicy polsko-ukraińskiej.

Ostatecznie piosenkarka dołączyła do akcji organizowanej przez grupę Żarcie Na Kółkach. Zachęciła również obserwujących ją kucharzy i szefów kuchni, aby również zaangażowali się w pomoc.

Brodka angażuje się w pomoc uchodźcom
Autor: Instagram/@moniamonci

Zobacz w naszej galerii, jak zmieniała się Monika Brodka na przestrzeni lat!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE