Radek Majdan ma szofera! Pokazał zaskakujące zdjęcia

i

Autor: AKPA/Kurnikowski

Urocze zdjęcia!

Radek Majdan ma szofera! Pokazał zaskakujące zdjęcia

2022-08-01 16:49

Radosław Majdan (50 l.) wreszcie "doczekał się własnego szofera"! W tej roli wystąpił dwuletni Henio, syn sportowca oraz Małgorzaty Rozenek-Majdan (44 l.). Maluch wyraźnie zafascynował się autem znanego taty, w którym spędził ponad dwie godziny na zabawie. Potem udali się na spacer z - a jakże - piłką! Więcej poniżej.

Radosław Majdan uczy dwuletniego Henia, jak prowadzić auto! Maluch był zachwycony

Radosław Majdan, odkąd został tatą obecnie już dwuletniego Henia, nie ukrywa, że ojcostwo przynosi mu wiele radości i satysfakcji. Sportowiec już wcześniej miał okazje zakosztować roli rodzica, opiekując się synami żony, Małgorzaty Rozenek-Majdan, z poprzedniego związku. Teraz piłkarz ma już własnego "dzidziusia Majdana", jak pieszczotliwie nazywają Henia razem z Małgosią.

Radek Majdan chętnie dzieli się zdjęciami synka w mediach społecznościowych. Fani Majdana mogą zobaczyć, jak Henio razem z tatą ogląda bajki, chodzi na spacery, bawi się - a jakże! - piłką, czy nabiera pierwszych doświadczeń z motoryzacją. Tym razem pokazał, jak Henryk Majdan zapoznaje się z różnymi funkcjami sportowego auta znanego taty. Zabawom nie było końca! Maluch spędził ponad 2 godziny na testowaniu możliwości pojazdu.

Oczywiście o prawdziwym prowadzeniu auta nie było mowy. Henio miał jednak okazję sprawdzić, jak to jest usiąść za kierownicą. Wyraźnie mu się spodobało! 

No a ja wreszcie doczekałem się swojego kierowcy. Jedziemy, synku? - żartobliwie komentował na swoim koncie na Instagramie Radosław Majdan. Jak dodawał, minęły aż dwie godziny, a maluch wciąż odkrywał "nowe atrakcje" w samochodzie. Jak myślicie, zostanie kierowcą rajdowym?

Radek Majdan ma szofera! Pokazał zaskakujące zdjęcia

i

Autor: Instagram/Radosław Majdan
Radek Majdan ma szofera! Pokazał zaskakujące zdjęcia

i

Autor: Instagram/Radosław Majdan

Jak wygląda pokój Henia w nowym domu Radosława Majdana i Małgorzaty Rozenek-Majdan? Zobaczcie w naszej galerii zdjęć poniżej!

Radosław Majdan daje 2-letniemu synowi prowadzić auto
Sonda
Czy Małgorzata i Radosław Majdanowie byliby dobrymi prowadzącymi "Dzień Dobry TVN"?
Nasi Partnerzy polecają