Anita Lipnicka pokazała, jak teraz wygląda jej córka. Zdjęcia 16-latki powalają na kolana!

i

Autor: AKPA/Kurnikowski Anita Lipnicka pokazała, jak teraz wygląda jej córka. Zdjęcia 16-latki powalają na kolana!

Ojcem Poli jest John Porter

Anita Lipnicka pokazała, jak teraz wygląda jej córka. Zdjęcia 16-latki powalają na kolana!

2022-08-01 13:30

Anita Lipnicka i John Porter przez wiele lat tworzyli zgrany duet zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Ostatecznie po 12 latach para postanowiła się rozstać, jednak wciąż utrzymuje przyjacielskie relacje w trosce o dobro ich córki. Pola, która ma już 16 lat zaczęła stawiać pierwsze kroki w modelingu. Dumna mama pochwaliła się w sieci zdjęciami swojej latorośli.

Anita Lipnicka i John Porter rozstali się w 2015 roku, a niedługo po tym piosenkarka związała się z brytyjskim producentem Markiem Grey'em. W rozmowie z dziennikarzami zapewniali, że ich rozstanie przebiegło pokojowo i bardzo szybko porozumieli się w kwestiach dalszego wspólnego wychowywania córki.

Na początku tego roku Pola Porter skończyła 16 lat. Z tej okazji Anita Lipnicka zamieściła w sieci wpis, w którym z nostalgią wspominała dzień jej narodzin.

- Dokładnie 16 lat temu przyszła na świat moja dziecina. Za szpitalnym oknem sypał gęsty śnieg, a w radiowej Trójce leciała właśnie piosenka "Heartbeats". To już zawsze będzie "nasza" piosenka. Spełnienia marzeń, córeczko! Leć wysoko, najwyżej! Żyj odważnie i pozostań sobą, kimkolwiek będziesz się jeszcze w tej drodze stawać - napisała w lutym 2022 roku.

Okazuje się, że Pola Porter zaczęła stawiać pierwsze kroki w modelingu. Dumna mama pochwaliła się w sieci profesjonalnymi zdjęciami z sesji córki.

- Totalnie w tajemnicy (bo w zasadzie bez pozwolenia), chwalę się tym, co najcenniejsze: moim dzieciątkiem - napisała przy zdjęciach Anita Lipnicka.

Uroda nastolatki zrobiła ogromne wrażenie na fanach piosenkarki. W komentarzach wręcz roi się od komplementów, ciepłe słowa zostawili m. in. Justyna Steczkowska i dumny John Porter.

Zobaczcie na zdjęciach niżej, jak dziś wygląda córka Anity Lipnickiej i Johna Portera. Prawdziwa piękność?

Sonda
Ile dzieci masz lub chcesz mieć?
Nie żyje syn Jakuba Rzeźniczaka i Magdaleny Stępień. Oliwier przegrał walkę z nowotworem
Nasi Partnerzy polecają