Grażyna Torbicka wyprowadziła się z domu! Znamy sensacyjne szczegóły

i

Autor: AKPA Grażyna Torbicka wyprowadziła się z domu! Znamy sensacyjne szczegóły

I to po tylu latach...

Grażyna Torbicka wyprowadziła się z domu! Znamy sensacyjne szczegóły

2022-08-02 14:30

Grażyna Torbicka (62 l.) na co dzień bardzo chroni swojej prywatności, nie uczestniczy w medialnych przepychankach i stroni od skandali. Od ponad 40 lat jest żoną wybitnego kardiologa Adama Torbickiego. Teraz media donoszą o wielkich zmianach w życiu małżeństwa. Grażyna Torbicka wyprowadziła się ze swojego domu w Warszawie. Poznajcie sensacyjne szczegóły.

Grażyna Torbicka wspiera męża w jego karierze. Profesor Adam Torbicki jest znanym na całym świecie i szanowanym specjalistą. Mąż dziennikarki jakiś czas temu został szefem kliniki Europejskiego Centrum Zdrowia w Otwocku. Nowa posada skłoniła małżeństwo do wyprowadzki z warszawskiego domu, w którym przeżyli wiele lat. Torbiccy przeprowadzili się na stałe do małej miejscowości pod Otwockiem. Co ciekawe, małżeństwo zamieszkało w domu, który jeszcze do niedawna był domkiem letniskowym.

Jak mieszka Grażyna Torbicka? Dziennikarka zamieszkała w lesie

Nowy dom Torbickich przeszedł gruntowny remont, dzięki któremu można już w nim mieszkać przez cały rok. To stylowy, biały, piętrowy domek z brązową dachówką. Uroku dodaje mu malownicza okolica - posiadłość małżeństwa otoczona jest lasem. Dzięki temu para może liczyć na spokojne życie z dala od wścibskich fotoreporterów. Grażyna Torbicka przez lata prosiła swoją mamę, by z nią zamieszkała. Krystyna Loska, która ma problemy z sercem, długo broniła się przed zamieszkaniem z córką i zięciem. Do zmiany tej decyzji nakłoniła ją pandemia i towarzyszące jej lockdowny.

Krystyna Loska zamieszkała z dziećmi w ich nowym domu pod Otwockiem. Posiadłość jest dla rodziny prawdziwą oazą spokoju i miejscem relaksu. Myślicie, że Grażyna Torbicka zatęskni za Warszawą?

Sonda
Cenisz styl Grażyny Torbickiej?
Tak prezentuje się Grażyna Torbicka. Nie uwierzysz ile ma lat
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE