Ilu mężów miała Elżbieta Jaworowicz? Prawda zszokuje wielu

i

Autor: AKPA Ilu mężów miała Elżbieta Jaworowicz? Prawda zszokuje wielu

Wszystko jasne

Ilu mężów miała Elżbieta Jaworowicz? Prawda zszokuje wielu

2022-08-03 15:45

Elżbieta Jaworowicz od niemal czterech dekad jest jedną z najbardziej cenionych dziennikarek. Gwiazda TVP bardzo chroni swoją prywatność i nie komentuje szczegółów swoich związków. Mimo to, do kolorowej prasy co raz docierają doniesienia o jej życiu miłosnym. Niewielu tak naprawdę wie, ilu mężów miała Elżbieta Jaworowicz. Poznajcie szokującą prawdę.

Elżbieta Jaworowicz rzadko wypowiada się o swoim życiu prywatnym. Wiadomo jednak, że jej obecnym mężem jest Eugeniusz Mleczek, były rzecznik Ministerstwa Obrony Narodowej. Para pobrała się dopiero w 2010 roku, po 15 latach stażu związku. Dziennikarka nigdy nie doczekała się potomstwa. Dopiero po latach w rozmowie z "Życiem na gorąco" wyznała, że bardzo żałuje, że nie założyła rodziny.

- Żałuję, że nie było mi dane poznać smaku macierzyństwa. Myślę, że gdybym miała dziecko, moje życie lepiej by wyglądało. Szczęściem jest posiadanie rodziny - wyznała Elżbieta Jaworowicz.

Gwiazda TVP wyznała także, że największe szczęście daje jej obecny mąż.

- Cieszę się, że mam u boku mocnego i wrażliwego mężczyznę, bliską osobę, którą kocham i która jest moim przyjacielem - powiedziała dziennikarzom.

Ilu mężów miała Elżbieta Jaworowicz?

Elżbieta Jaworowicz ma na swoim koncie dwa nieudane małżeństwa. Dopiero za trzecim razem wyszła za mąż za miłość swojego życia. O pierwszym mężu dziennikarki zasadniczo wiadomo niewiele. W kuluarach mówiło się, że był warszawskim biznesmenem. Z kolei drugim mężem gwiazdy TVP był kierowca rajdowy Lech Jaworowicz, po którym zachowała nazwisko. Nigdy nie podano przyczyn rozpadu ich małżeństwa do wiadomości publicznej.

Wiadomo jednak, że po rozwodzie z Lechem, Elżbieta Jaworowicz wdała się w romans z Wojciechem Gąssowskim. Plotkarskie media donosiły, że ich związek trwał kilka lat, a para nawet ze sobą mieszkała. Żadne z nich nie potwierdziło jednak tych doniesień, ani im nie zaprzeczyło. Co ciekawe, piosenkarz i dziennikarka do dziś mieszkają niedaleko siebie.

Spodziewaliście się tego?

Sonda
Czy Elżbieta Jaworowicz wygląda na swój wiek?
Elżbieta Jaworowicz śpiewa kolędę w "Jaka to melodia"
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany