Karol Strasburger prosi o pilną pomoc! Chodzi o życie dziecka

i

Autor: AKPA Karol Strasburger prosi o pilną pomoc! Chodzi o życie dziecka

Bardzo ważne!

Karol Strasburger prosi o pilną pomoc! Chodzi o życie dziecka

2022-08-04 14:12

Karol Strasburger (75 l.) opublikował na swoim profilu w mediach społecznościowych dramatyczne nagranie, w którym prosi o pilną pomoc dla małej Zosi. Życie dziewczynki wyceniono na 8 milionów złotych, a jej zdesperowani rodzice nie mają takich pieniędzy. "Apeluję więc do was, jako ojciec i jako człowiek nie przechodzący obojętnie wobec takich nieszczęść" - mówi Karol Strasburger. Poznajcie szczegóły.

Karol Strasburger podzielił się ostatnio gorzką refleksją dotyczącą funkcjonowania współczesnych mediów. Zamieścił w sieci filmik, w którym apeluje do nich, by swoje zasięgi przekuły w coś dobrego. Prezenter "Familiady" poprosił, by nagłośnić zbiórkę na leczenie kilkunastomiesięcznej Zosi. 

- Wśród szeregu naprawdę ważnych spraw, na których jako ludzie powinniśmy skupiać swoją energię, tę dobrą energię, wybierajmy te, w których możemy pozostawić po sobie ślad dobroci i empatii. Mam pewien apel, a w zasadzie wyzwanie do tych z mediów, dla których dziecko nie jest tylko tanią pożywką do budowania zasięgów, tworzenia chwytliwych tytułów, zarabiania na klikających się świetnie zdjęciach czy tworzenia pseudo sensacji z normalnego życia. Wokół nas dzieją się prawdziwe dramaty - mówi Karol Strasburger.

Aktor przybliżył historię małej Zosi, która cierpi na SMA. Dziewczynka potrzebuje bardzo drogiego leczenia, które kosztuje ponad 8 milionów złotych.

- Apeluję więc do was, jako ojciec i jako człowiek nie przechodzący obojętnie wobec takich nieszczęść, jak choroba SMA. Skoro macie miejsce na nieautoryzowane, obszerne fotorelacje z mojego prywatnego życia, dorzućcie gratis, w bonusie, tak "z potrzeby serca", zatem mój poniższy film, z linkiem do zbiórki. Opublikujcie przy okazji te piękne, ale smutne oczy dziecka, które może liczyć tylko na prywatną pomoc nas wszystkich. Nie my z Małgosią, nie moja córka Laura, a mała Zosia potrzebuje najbardziej waszej atencji i waszych zasięgów! Pomocy nas wszystkich, którym w tych trudnych czasach zostanie jeszcze przed końcem miesiąca choć kilka złotych, by się podzielić. 8 mln zł to cena życia tej cudownej dziewczynki - mówi Karol Strasburger.

LINK DO ZBIÓRKI, NA KTÓREJ MOŻESZ WESPRZEĆ MAŁĄ ZOSIĘ, ZNAJDUJE SIĘ TUTAJ.

Sonda
Czy 60 lat to odpowiedni wiek na narodziny dziecka?
Karol Strasburger chroni córkę. Vlog Ewy Wąsikowskiej
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE