Sławny raper nie żyje! Miał tylko 28 lat. Szokująca informacja obiegła Polskę. Zmarł na scenie

i

Autor: Instagram; Costa Titch Sławny raper nie żyje! Miał tylko 28 lat. Szokująca informacja obiegła Polskę. "Zmarł na scenie"

Co się stało?!

Sławny raper nie żyje! Miał tylko 28 lat. Szokująca informacja obiegła Polskę. "Zmarł na scenie"

2023-03-13 16:58

Costa Titch (28 l.) nie żyje! Sławny raper, zyskujący za granicą coraz większą sławę, zmarł na scenie. Pierwsze doniesienia każą sądzić, że wszystko przez dziwny wypadek, do którego doszło podczas jego koncertu. Szokująca informacja o śmierci muzyka, który miał zaledwie 28 lat, obiegła Polskę. Rozpisują się o niej media w naszym kraju.

Costa Titch, a właściwie Constantinos Tsobanoglou, bo tak naprawdę nazywa się raper, był jednym z najpopularniejszych raperów na świecie. Miał zaledwie 28 lat, a jego korzenie sięgają południowej Afryki. Jego hitowy utwór "Big Flex" odsłuchało ponad 45 milionów osób, mężczyzna został nawet zaproszony na popularny festiwal muzyczny Ultra South Africa w Johannesburgu. Niestety, podczas występu Costa Titcha doszło do strasznego wypadku. 28-latek upadł w trakcie występu, ale po chwili wstał i kontynuował występ. Niedługo później znowu upadł i tym razem stracił przytomność. O tym, co stało się później, a także o nagłej śmierci 28-latka, rozpisały się media w całej Polsce. Informacja szybko obiegła więc nasz kraj, w którym Titch także miał fanów. Poznajcie szczegóły.

Costa Titch, sławny raper, nie żyje! Miał tylko 28 lat. Szokująca informacja obiegła Polskę. "Zmarł na scenie"

O tym, że Costa Titch nie żyje, napisało wiele mediów w Polsce. To również dlatego, że 28-letni raper miał mieć sporo fanów również w naszym kraju. Jego zagadkowe okoliczności śmierci wzbudzają w sieci wielkie emocje. Tym bardziej, że pojawił się nawet filmik, na którym widać incydent mający miejsce na scenie. Fani w napięciu oczekiwali informacji dotyczących stanu zdrowia rapera. Niestety, kilka godzin po tym, co się stało, rodzina Costa Titcha opublikowała oświadczenie, w którym przekazała, że 28-latek nie żyje.

"Śmierć tragicznie zapukała do jego drzwi. Pozbawiła nas ukochanego syna, brata i wnuka, Constantinosa Tsobanoglou, którego obywatele RPA pokochali i ubóstwiali pod pseudonimem scenicznym Costa Titch", czytamy we fragmencie oświadczenia.

Rodzina podziękowała również ratownikom medycznym za pomoc, której starali się udzielić raperowi, a także jego fanom i przyjaciołom, którzy przesyłają wsparcie i wyrazy współczucia. Przyczyna zgonu Constantinosa Tsobanoglou nie jest znana. Będą trwały ustalenia w tym zakresie.

Sonda
Straciłeś/aś w tym roku kogoś bliskiego?
Babcia Barona zamieszkała w Skolimowie: Lekarze nie dawali mi szans na przeżycie
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany