Małgorzata Socha i Anna Lewandowska

i

Autor: Anna Lewandowska/Instagram Małgorzata Socha na obozie Anny Lewandowskiej

Socha i Lewandowska zjeżdżały na workach [WIDEO]

2019-02-11 16:54

Małgorzata Socha wyjechała na zimowy obóz Anny Lewandowskiej do Zakopanego. Gwiazdy opublikowały na Instagramie filmy, na których widać, jak zjeżdżają na... workach. "Małgosia Socha, ty wariatko" - podpisała film Lewandowska.

Małgorzata Socha wyjechała na zimowy obóz Anny Lewandowskiej do Zakopanego. Aktorka niedawno po raz trzeci została mamą i najwyraźniej postanowiła powalczyć o powrót do sylwetki sprzed ciąży. Wzięła więc udział w Healthy Weekendzie i jak przyznała w social mediach, nie było to łatwe zadanie.

"Wszystko mnie boli, mało tego jestem na porannym rozruchu! Ledwo człapię nogami ale człapie. Ostatnie okrążenie i to będzie koniec! Ale nie na dzisiaj, bo potem znowu sala" - pisała.

 Pomimo ogromnego wysiłku, aktorka świetnie się bawiła w Zakopanem. Opublikowała na Instagramie filmik, na którym pokazała, jak razem z Anną Lewandowską zjeżdża... na workach. " Też tak macie, że widzicie górkę ze śniegiem, a reszta dzieje się już sama?? " - pytała fanów Małgosia Socha.

Na filmie widać, jak obie gwiazdy świetnie się bawią na stoku. Zjeżdżają na workach ze śmiechem na ustach. "Mamuśki wracają do domu" - krzyczała Anna Lewandowska na filmie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają