Krystyna Sienkiewicz

i

Autor: TOMASZ RADZIK/SUPER EXPRESS Krystyna Sienkiewicz

Szokujące wyznanie Krystyny Sienkiewicz o CÓRCE! "Chciała mnie zabić"

2022-02-12 18:30

To było jedno z najbardziej szokujących wyznań w polskim showbiznesie! Zmarła w 2017 roku Krystyna Sienkiewicz na krótko przed śmiercią stwierdziła, że jej adoptowana córka Julia "chciała ją zabić". Polska gwiazda wydziedziczyła ją w testamencie, jednak Julia do dziś walczy o ogromny spadek po przybranej matce.

Krystyna Sienkiewicz była jedną z najbardziej kochanych przez widzów polskich aktorek. Wystąpiła w takich filmach, jak "Lekarstwo na miłość", "Rzeczpospolita babska" czy "Rodzina Leśniewskich", była też gwiazdą programów kabaretowych Olgi Lipińskiej jako Panna Krysieńka. Jednak los nie oszczędzał zmarłej w 2017 roku aktorki. Jedną z najbardziej bolesnych spraw w życiu Krystyny Sienkiewicz były relacje z adoptowaną córką Julią. Aktorka opowiedziała o tym w paru wstrząsających wywiadach. "Julka była wcześniakiem porzuconym przez matkę w szpitalu, miała krótszą nogę i biegunkę chlorkową. Mieli ją oddać do domu dziecka, ale była tak słaba, że zabiłby ją pierwszy katar. Wzięłam ją do siebie” – wspominała w wywiadzie dla "Vivy!". Niestety, nastoletnia Julia wpadła w złe towarzystwo. Nie płaciła czynszu za mieszkanie kupione jej przez sławną matkę, wdawała się w bójki i awantury. To nie wszystko!

NIE PRZEGAP: Dorota Szelągowska ujawniła, ile się u niej zarabia! Można złapać się za głowę

NIE PRZEGAP: Tajemniczy zapach wokół domu Meghan Markle i księcia! "Nie do wytrzymania"

Sonda
Oglądałeś jakiś film z Krystyną Sienkiewicz?

"Chciała mnie zabić. Czasem żałuję, że ją adoptowałam" - powiedziała Krystyna Sienkiewicz w rozmowie z "Dobrym Tygodniem". Wszystko to doprowadziło do tego, że w testamencie aktorka wydziedziczyła Julię. Po śmierci Krystyny Sienkiewicz okazało się, że gwiazda miała pokaźny majątek, wart około 4 milionów złotych! Wszystko zapisała bratankowi, Kubie Sienkiewiczowi z Elektrycznych Gitar. Mimo to Julia zaczęła walkę sądową o prawo do spadku i walka ta trwa do dziś.

NIE PRZEGAP: Wiadomo, kto zostanie królową brytyjską po Elżbiecie II! To może szokować

NIE PRZEGAP: Wojna na Ukrainie: Zaskakujący komentarz prezydenta Ukrainy [RELACJA]

Quiz. My podajemy artystę, Ty podajesz gatunek muzyczny! Tylko dla ekspertów

Pytanie 1 z 10
Bob Marley to ikona muzyki:
Grób Krystyny Sienkiewicz. Niezapomniani
Nasi Partnerzy polecają