Coś niesamowitego

Tak wygląda podniecona 53-letnia Izabela Kuna. Szczęka opada, nigdy byś jej nie poznał!

2023-06-15 16:14

Izabela Kuna totalnie zaszalała ze swoim wyglądem! Oglądając jej najnowsze zdjęcie, trudno uwierzyć w to, że to ona. Izabela Kuna kompletnie zmieniła swój image. Aktorka wyznała też, że jest "podniecona". Nic dziwnego, bo właśnie ruszyły zdjęcia do serialu "Klara", który powstał na bazie jej książki "Klara jedzie na pogrzeb". Izabela Kuna nigdy tak jeszcze nie wyglądała. W naszej galerii prezentujemy, jak zmieniła się aktorka. Po prostu szczęka opada, nigdy byś jej nie poznał!

Izabela Kuna narzekała na to, że mężczyźni się za nią nie oglądają

Izabela Kuna sławę zyskała dzięki rolom w filmie "Pokaż, kotku, co masz w środku" czy serii "Listy do M". Oprócz tego aktorka występowała w najpopularniejszych polskich serialach, takich jak "Klan" czy "Barwy szczęścia". Aktorka dwa lata temu w rozmowie z Żurnalistą narzekała, że mężczyźni nie zwracają już na nią takiej uwagi jak dawniej. - Ja potrzebuję tego do życia, to jest jakieś atawistyczne. To znaczy nie jest tak, że mężczyźni się za mną w ogóle nie oglądają, ale na pewno robią to rzadziej, niż kiedyś. Jest mi przykro, jest mi w ku**ę przykro" - wyznała z przymrużeniem oka Izabela Kuna. Na pewno, gdy panowie zobaczą najnowsze zdjęcie aktorki, nie będą mogli od niej oderwać wzroku. Izabela Kuna jest totalnie odmieniona!

Odmieniona Izabela Kuna. Fani oszaleli!

53-letnia gwiazda podzieliła się swoją wielką radością z internautami. - Zaczęliśmy! Ruszyły zdjęcia do serialu "Klara". Jestem Wzruszona Podniecona Gotowa Na Wszystko! Życzę Sobie i Całej Ekipie Siły i Spełnienia Marzeń Tych Dziecięcych i Tych Dorosłych! Dużo Zdrowia Pracy i Przyjemności! - napisała Izabela Kuna na Instagramie. Użytkownicy portalu błyskawicznie zareagowali na wpis. "Jaka piękna", "pięknie", "mega" - to tylko niewielka część komentarzy. Nie ma wątpliwości, że w nowej fryzurze i ze swoim przepięknym firmowym uśmiechem aktorka wygląda po prostu obłędnie. Zobacz w naszej galerii, jak przez lata zmieniła się gwiazda polskich filmów i seriali. Na slajdzie numer 8 zobaczysz, jak wygląda podniecona Izabela Kuna.

Izabela Kuna o swojej nowej książce ''Klara jedzie na pogrzeb'' w Radiu SuperNova!