Znamy wysokość zarobków 23-letniej Wiktorii Gąsiewskiej

i

Autor: AKPA/Podlewski

Ciężko na to pracuje

Wiemy, ile zarabia 23-letnia Wiktoria Gąsiewska! Kwoty zwalają z nóg

2022-08-16 14:00

Wiktoria Gąsiewska (23 l.) to jedna z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia, znana z seriali takich jak "Rodzinka.pl" czy "Barwy szczęścia". Aktorstwo nie jest jednak jej jedynym źródłem zarobku. Dziewczyna może pochwalić się wysokimi dochodami ze współprac ze znanymi markami. Ile zarabia Wiktoria Gąsiewska?

Wiktoria Gąsiewska to aktorka znana z seriali takich jak "Rodzina zastępcza", "Rodzinka.pl", "O mnie się nie martw", "Kowalscy kontra Kowalscy", "Barwy szczęścia" czy "Przyjaciółki". Widzowie mogli ją również zobaczyć w filmach, np. "W lesie dziś nie zaśnie nikt" z 2020 roku. Poza tym kobieta jest aktorką dubbingową i użyczyła swojego głosu w kilkudziesięciu produkcjach.

Wiktoria Gąsiewska aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad milion osób! Aktorka chętnie korzysta ze swojej popularności i traktuje media społecznościowe jako źródło zarobku. Jak możemy zobaczyć, Gąsiewska reklamowała już znaną markę alkoholi, firmę produkującą napoje gazowane typu cola, marki odzieżowe i kosmetyki

Ile zarabia Wiktoria Gąsiewska?

Wiele osób zastanawia się, ile zarabia Wiktoria Gąsiewska. W 2019 roku gwiazda została beauty influencerką jednego z największych koncernów kosmetycznych na świecie. Magazyn "Party" dotarł do informacji, że za tę współpracę miała otrzymać 200 tys. złotych. Przekazał on również, że za jeden odcinek w show "Dance dance dance" otrzymywała około 8 tys. złotych. Z kolei "Fakt" doniósł, że w 2018 roku za jeden dzień pracy na planie "Rodzinki.pl" na jej konto wpływało 2 tys. złotych.

Nic zatem dziwnego, że młodziutką aktorkę stać na zakup własnego mieszkania, egzotyczne wyjazdy i wystawne życie.

Zobacz zdjęcia Wiktorii Gąsiewskiej w naszej galerii!

Wiktoria Gąsiewska wygina się w bieliźnie z koronki na łóżku
Sonda
Lubisz Wiktorię Gąsiewską?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE