Wiktoria Gąsiewska ma nowego ukochanego? To na niego wymieniła Zdrójkowskiego?

2022-08-12 13:20

Wiktoria Gąsiewska (23 l.) to jedna z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia. Kobieta przez cztery lata była w związku z Adamem Zdrójkowskim (22 l.), którego poznała na planie "Rodziny zastępczej", jeszcze jako dziecko. Niestety, para rozstała się w 2021 roku. Teraz Gąsiewska widywana jest w towarzystwie kolegi z planu "Barw szczęścia". To przyjaźń czy coś więcej?

Wiktoria Gąsiewska ma nowego ukochanego?

i

Autor: AKPA/Podlewski

Wiktoria Gąsiewska to aktorka znana z produkcji takich jak "Rodzina zastępcza", "O mnie się nie martw", "Barwy szczęścia", "Rodzinka.pl", "Przyjaciółki" czy "Kowalscy kontra Kowalscy". To właśnie na planie "Rodziny zastępczej" poznała Adama Zdrójkowskiego. Ta dwójka była jeszcze dziećmi i żadne z nich nie miało pojęcia o tym, że w przyszłości będą tworzyli zgraną parę. Później ich drogi przecięły się w "Rodzince.pl", gdzie Zdrójkowski grał Kubę Boskiego, a Wiktoria… jego dziewczynę. Aktorzy potwierdzili swój związek w 2017 roku. Niestety, ta miłość nie przetrwała próby czasu. W 2021 roku media obiegły zdjęcia Gąsiewskiej w towarzystwie Jakuba Lipowskiego z "Tańca z gwiazdami". Para trzymała się za ręce. Nie wiadomo jednak, czy była to zdrada, czy Wiktoria i Adam rozstali się już wcześniej. Po tej sytuacji Zdrójkowski potwierdził, że jego drogi z Gąsiewską rozeszły się. 

W maju 2022 roku aktor powiedział "Faktowi", że nadal utrzymuje kontakt z Wiktorią, bo łączą ich wspólne projekty. Temat rozstania został już zamknięty. Wygląda na to, że oboje wyleczyli już złamane serca. Gąsiewska od pewnego czasu widywana jest w towarzystwie Jaspera Sołtysiewicza, kolegi z planu "Barw szczęścia".

W żadnym wypadku to nie jest typ podrywacza. Jest spokojny, zrównoważony, koleżeński, z sercem na dłoni. Nie znam osoby, która by o nim źle mówiła. Z Wiktorią doskonale się rozumieją i widać, że oboje bardzo się cieszą, gdy mają grać razem jakąś scenę - informuje źródło tygodnika "Świat i ludzie".

Gąsiewska i Sołtysiewicz od czasu do czasu pokazują w mediach społecznościowych, jak spędzają razem czas. To przyjaźń czy coś więcej? Czas pokaże.

Zobacz zdjęcia topless Wiktorii Gąsiewskiej!

Wiktoria Gąsiewska wygina się w bieliźnie z koronki na łóżku
Sonda
Lubisz Wiktorię Gąsiewską?