Wiemy, kto poprowadzi The Voice Senior

i

Autor: AKPA/Podlewski

The Voice Senior

Znamy nową prowadzącą "The Voice Senior"! Co z Martą Manowską?

2022-08-12 11:14

Marta Manowska (38 l.) była prowadzącą show "The Voice Senior" przez wszystkie 3 sezony. Kilka dni temu w mediach pojawiły się doniesienia, że nie zobaczymy jej już w tej roli. W piątek, 12 sierpnia, na antenie "Pytania na śniadanie" padła informacja, że zastąpi ją Małgorzata Tomaszewska (33 l.)!

"The Voice Senior" to jeden z najpopularniejszych programów typu talent show w Polsce, w którym biorą udział osoby powyżej 60. roku życia. Jego prowadzącą przez ostatnie trzy edycje była Marta Manowska, znana z "Sanatorium miłości" oraz "Rolnik szuka żony". Kilka dni temu media obiegła informacja, że kobieta nie pojawi się w kolejnym sezonie muzycznego show dla seniorów. Nie padło jednak nazwisko osoby, która miałaby ją zastąpić. Sama Marta Manowska również nie odniosła się do tych plotek. Warto jednak zauważyć, że w opisie jej konta na Instagramie zniknęła wzmianka o tym, że jest prowadzącą "The Voice Senior". To dało fanom do myślenia.

Na korytarzach telewizji coraz częściej mówi się o tym, że nie jest już ulubienicą Kurskiego, a praca z nią nie jest tak łatwa, jak mogłoby się wydawać. Nie zobaczymy jej w najbliższej edycji "The Voice Senior" i niewykluczone, że to nie koniec zmian w jej grafiku – poinformował portal Pomponik. 

Fani z niecierpliwością czekali na potwierdzenie tych rewelacji. Doniesienia Pomponika postanowił zweryfikować "Fakt". Dziennik zwrócił się z prośbą o komentarz do przedstawicieli Telewizji Polskiej. Stacja wydała oświadczenie.

W jutrzejszym "Pytaniu na śniadanie" ujawnimy, kto poprowadzi "The Voice Senior" i opowiemy o planach zawodowych Marty Manowskiej – czytamy na stronie "Faktu".

Znamy nową prowadzącą "The Voice Senior"!

W piątek, 12 sierpnia, na antenie "Pytania na śniadanie" padła informacja, że nową prowadzącą będzie Małgorzata Tomaszewska! Kobieta prowadziła "The Voice of Poland", a teraz dołączyła do "The Voice Senior". Co w takim razie z Martą Manowską? Lubiana prezenterka zajmie się programem "Rolnik szuka żony", który rusza już we wrześniu 2022 roku.

Udział w programie nie będzie dla mnie jedynie kolejnym wyzwaniem zawodowym. Będzie to wzruszająca podróż, ponieważ sama nigdy nie poznałam swoich dziadków. Miałam jedynie, lub aż jedną babcię, której z resztą dziś już też nie ma wśród nas…  Dzięki programowi będę mogła zaznać to, czego w domu rodzinnym nigdy nie miałam. Podczas jednego z Przesłuchań w Ciemno na widowni ma zasiąść nawet najlepsza przyjaciółka mojej zmarłej babci - powiedziała Małgorzata Tomaszewska. 

Obok Tomaszewskiej pojawi się Rafał Brzozowski!

Zobacz w naszej galerii, jak zmieniała się Marta Manowska!

Łzy w finale „The Voice Senior”
Sonda
Będziesz oglądać kolejną edycję "The Voice Senior"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE