Półnaga Marta Manowska śpi na plaży. Przestraszyła się tego, co stało się później [ZDJĘCIA]

2022-08-10 12:56

To się nazywa relaks! Marta Manowska (38 l.) zawitała nad polskie morze, a na plaży było jej tak błogo, że schowała się za suchym konarem i… zasnęła. Na szczęście zdążyła też opalić swój płaski brzuch i zrobić sobie kilka fotek na pamiątkę.

Marta Manowska należy do osób, które lubią podróżować same. Ostatnio wyruszyła do swojej samotni w polskich górach, a już dziś wypoczywa nad morzem. Marta zawitała do Chałup. „Ukochane miejsce chilloutu” - podpisała jedną z fotek, którą zamieściła w sieci. I rzeczywiście ma tam ciszę, spokój i relaks taki, że gdy rozebrana do stanika opalała się na plaży, postanowiła uciąć sobie beztroską drzemkę.

NIE PRZEGAP: Patrycja Markowska TOPLESS przy synu. Gwiazda śpi w przyczepie [ZDJĘCIA]

Ze snu wyrwał ją jednak dzwonek telefonu. Marta Manowska nieco się przestraszyła. Gdy odebrała i chwilę z kimś porozmawiała, szybko otrzepała się z piasku, ubrała i ruszyła przed siebie. Zdążyła jednak zrobić sobie jeszcze jedno zdjęcie na pamiątkę.

I choć Marta Manowska nie pospała zbyt długo, specjaliści zgodnie twierdzą, że drzemki od 5 do 15 minut dają natychmiastowy zastrzyk energii i siły na wiele godzin. Prezenterka była więc znów w pełni sił.

Zobaczcie w naszej galerii, jak relaksowała się Marta Manowska:

Marta Manowska i Robert Bodzianny - pierwsze spotkanie w "Rolnik szuka żony"

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki