Patrycja Markowska TOPLESS przy synu. Gwiazda śpi w przyczepie [ZDJĘCIA]

2022-08-03 5:00

Patrycja Markowska (42 l.) jak co roku spędza urlop na Wybrzeżu Helskim. I niepotrzebne jej luksusowe hotele, SPA i wylegiwanie się za parawanem. Rockandrollowa artystka śpi w przyczepie usytuowanej przy samej zatoce i pływa na desce z synem. Patrycja Markowska nie przejmuje się też, gdy plażowicze oglądają... jej biust.

Patrycja Markowska śpi w przyczepie na wakacjach

i

Autor: papara20 Patrycja Markowska śpi w przyczepie na wakacjach

Patrycja Markowska zamiast popularnych Grecji, Turcji czy Zanzibaru wybrała odpoczynek nad polskim morzem. Hel to jej ulubiony wakacyjny kierunek. Patrycja zamieszkała na campingu, choć i to w Polsce kosztuje niemało, bo za wynajem przyczepy trzeba zapłacić aż 600 zł za dobę.

Partner piosenkarki, aktor Jacek Kopczyński (51 l.), spędził tam ostatnie dni ze swoim 18-letnim już synem z poprzedniego związku. Gdy wyjechał, na Hel zjechała Patrycja z ich wspólnym synem, 14-letnim Filipem.

Patrycja Markowska topless

Gwiazda świetnie bawi się ze swoim jedynakiem. Oboje wylegują się przed przyczepą, cykają sobie fotki i razem pływają na desce. Podczas śmigania po falach Patrycja Markowska postanowiła odpiąć ramiączka góry bikini, by równo się opalić. Przy okazji plażowiczom przez chwilę mignął przed oczyma nagi biust artystki. Ale kto by się tym przejmował?

Zobaczcie, jak Patrycja Markowska prezentuje się wakacjach:

Patrycja Markowska wywiad

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki