Wiktoria Gąsiewska go ZDRADZIŁA?! Przybity Zdrójkowski przerywa milczenie po TYCH zdjęciach paparazzi!

2021-10-27 12:58

Tuż po finale "Tańca z gwiazdami" paparazzi sfotografowali Wiktorię Gąsiewską w objęciach Jakuba Lipowskiego. Para trzymała się za ręce i nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że gwiazdka serialu "Rodzinka.pl" od lat jest w związku z Adamem Zdrójkowskim. Przybity aktor przerywa milczenie po dwuznacznych zdjęciach, którymi od wczoraj żyją wszystkie media! Wygląda na to, że właśnie... potwierdził rozstanie!

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski poznali się na planie serialu "Rodzina zastępcza", w którym grali będąc jeszcze dziećmi. Od kilku lat tworzyli zgrany duet, choć media co raz donosiły o ich rozstaniu. Para dementowała te doniesienia publikując kolejne, wspólne zdjęcia. Ostatnio nie mieli dla siebie zbyt wiele czasu: Wiktoria Gąsiewska ma dużo pracy, gra w popularnych serialach i w każdy poniedziałek prowadziła kulisy "Tańca z gwiazdami". Z kolei Adam Zdrójkowski występuje w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

NIE PRZEGAP: Wiemy, ile Kozidrak wypiła w dniu pijackiego rajdu. Szokujące zeznania świadków!

W poniedziałek 25 października taneczne show telewizji Polsat dobiegło końca, a po wielkim finale uczestnicy poszli "w miasto" świętować zwycięstwo Piotra Mroza. Ich imprezę obserwowali paparazzi, którzy uwiecznili na zdjęciach, jak Wiktoria Gąsiewska bawiła się z Jakubem Lipowskim. Para cały czas przytulała się do siebie, trzymała się za ręce, a Jakub nosił Wiktorię na barana.

Dwuznaczne zdjęcia wywołały burzliwą dyskusję i nie lada poruszenie, bo Wiktoria Gąsiewska od lat pozostaje w związku z Adamem Zdrójkowskim. "Fakt" skontaktował się z młodą aktorką i poprosił o komentarz.

NIE PRZEGAP: Wydało się, jak naprawdę traktują Krychowiaka w Rosji. To zdjęcie nie pozostawiło złudzeń

- Po finałowym odcinku "Tańca z Gwiazdami" wszyscy zaangażowani w projekt świętowali zwycięstwo Piotra Mroza. Jak widać na zdjęciach, nikogo dobry humor nie opuszczał. Nie rozumiem, w jakim celu ktoś uwiecznił moje wygłupy z bratem i znajomymi. Ale mimo wszystko ja bawiłam się świetnie. Peace and love - zbyła dziennikarzy Wiktoria Gąsiewska.

Z kolei portal Plotek poprosił o komentarz w sprawie dwuznacznych zdjęć Adama Zdrójkowskiego. Podobno gwiazdor serialu "Rodzinka.pl" był wyraźnie przybity i miał wyczuwalny smutek w głosie. Dziennikarz spytał, czy jego drogi z Wiktorią Gąsiewską się rozeszły.

- Wygląda na to, że tak. Jest mi wybitnie przykro i na tym zakończę - uciął Adam Zdrójkowski.

Zobaczcie niżej zdjęcia, jak Wiktoria Gąsiewska obściskuje się z innym! Współczujecie Zdrójkowskiemu?

NIE PRZEGAP: Barwy szczęścia, odcinek 2500: Pożegnanie Zenka Grzelaka. Zmarły Jan Pęczek ostatni raz w serialu. Zenek umrze? - ZDJĘCIA

Sonda
Czy wierzysz, że młodzieńcza miłość ma szansę przetrwać?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE