Rolnik szuka żony

i

Autor: Facebook Rolnik szuka żony TVP Marta Manowska - Rolnik szuka żony

Wiemy, jak wyglądają uczestnicy "Rolnik szuka żony 8"! Kiedy i gdzie oglądać nowy sezon programu? [WIDEO]

2021-03-29 20:27

"Rolnik szuka żony" to hit Telewizji Polskiej, który od kilku lat obecny jest na ekranach polskich odbiorników. W programie o miłość walczą rolniczki i rolnicy, którzy swoich ewentualnych partnerów wybierają spośród tysięcy chętnych. Znamy datę emisji premierowego odcinka ósmego sezonu "Rolnik szuka żony". Co więcej, wiemy, jak wyglądają nowi uczestnicy!

Nadszedł długo wyczekiwany moment dla fanów "Rolnik szuka żony". Po kilkumiesięcznej przerwie program powraca na antenę Telewizji Polskiej. W sieci pojawił się zwiastun premierowego, pilotażowego odcinka nowego sezonu. W nim poznamy rolniczki i rolników, którzy otrzymali szansę wzięcia udziału w programie. Ich obecność w dalszej części "Rolnika" zależeć będzie od ilości nadesłanych do nich listów. W premierowym odcinku zaprezentowane zostaną sylwetki uczestników, a oni sami zdradzą, jakie powinny być ich drugie połówki.

Sprawdź to: Osobiste wyznanie Agnieszki Kotońskiej z "Gogglebox". Prawda o jej rodzinie wyszła na jaw, chodzi o konflikt

Rolnik szuka żony 8 - uczestnicy

Na portalach społecznościowych programu "Rolnik szuka żony" pojawił się zwiastun premierowego odcinka. Jak wynika z wideo, w tym sezonie zobaczymy aż dwie rolniczki, które będą chciały znaleźć, pośród nadesłanych zgłoszeń, to jedno najważniejsze. Uroda jednej z pań zachwyciła fanów programu!

- Piękna rolniczka, oby nie miała kandydatów jak pani z poprzedniej edycji.- Ta młoda rolniczka w sam raz dla mnie 😁 - skomentowali internauci.

Czy młoda rolniczka zdobędzie serca widzów? Przypomnijmy, że po emisji pierwszego, pilotażowego odcinka, do dalszej części programu przejdzie tylko pięciu kandydatów! Decyzja o tym, kto weźmie udział we właściwej części "Rolnik szuka żony", zależna będzie od liczby nadesłanych do uczestników listów.

Rolnik szuka żony 8 - kiedy i gdzie oglądać

Znamy datę premierowego odcinka nowego sezonu kultowego programu Telewizji Polskiej! Kolejna edycja wystartuje w Niedzielę Wielkanocną, 4 kwietnia, o nietypowej godzinie - 17:30. Jak zawsze na kanale TVP1.

Zobacz też: Była uczestnika "Ślubu od pierwszego wejrzenia" odniosła się do fali hejtu. Anita nie szczędziła słów! "Jestem przerażona"

Rolnik szuka żony: Dramatyczne rozstania i szokujące sceny
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE