Iga i Karol - Ślub od pierwszego wejrzenia 5

i

Autor: Ślub od pierwszego wejrzenia Player.pl Iga i Karol - Ślub od pierwszego wejrzenia 5

Była uczestnika "Ślubu od pierwszego wejrzenia" odniosła się do fali hejtu. Anita nie szczędziła słów! "Jestem przerażona"

2021-03-29 19:25

Coraz goręcej robi się wokół nowej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia"! Fani nie powstrzymują słów krytyki, które wprost zalewają media społecznościowe programu. A wszystko to wywołane zostało decyzjami ekspertów! Zdaniem widzów, pary zostały dobrane fatalnie! Do całej sytuacji postanowiła odnieść się była uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia 3". Anta odnalazła szczęście w programie!

Kolejny sezon "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w pełni. W ostatnim odcinku widzowie dowiedzieli się, w jaki sposób dopasowani zostali uczestnicy. Nie obyło się bez wpadek! Na produkcję programu wylała się fala hejtu - fani poczuli się oszukani. Co więcej, widzowie negatywnie komentują dobór uczestników! Inaczej wyobrażali sobie składy par. Do całej sytuacji odniosła się uczestniczka poprzedniej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Anita Szydłowska znalazła miłość w trzecim sezonie programu.

Zobacz to: Gwiazda TVP finezyjnie odsłoniła piersi. Jest na co popatrzeć, jej sylwetka kusi!

Eksperci pod ostrzałem

Nowy sezon „Ślubu” wzbudza wiele kontrowersji. Media społecznościowe programu wręcz skrzypią pod naporem negatywnych opinii na temat decyzji ekspertów! Fani zarzucają im, że pomimo szczegółowych badań, tym razem nie poradzili sobie z zadaniem – ich zdaniem, pary nie powinny tak wyglądać! Mimo że za nami dopiero dzień ślubów, widzowie już teraz zakładają, że małżeństwa nie przetrwają, a cały eksperyment okaże się pasmem rozwodów.

- Źle dobrane iza dojrzała kobieta dostała młodzik a komisja do zwolnienia - pisze internautka. Tego typu komentarze mnożą się jak grzyby po deszczu.

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia 3" skomentowała nowy sezon

Kto jak kto, ale Anita Szydłowska zawdzięcza programowi naprawdę wiele! Uczestniczka znalazła w nim miłość "od pierwszego wejrzenia", a wraz z mężem Adrianem doczekali się dwójki dzieci! Szczęśliwa mama dzieli się na swoim Instagramie wieloma przemyśleniami, także tymi, które dotyczą udziału w "Ślubie od pierwszego wejrzenia". Para bacznie śledziła obie późniejsze edycje programu i szczerze kibicuje uczestnikom. Anita nie podziela negatywnych komentarzy widzów! Twierdzi, że eksperci wiedzą, co robią.

- Bardzo mocno trzymamy kciuki za wszystkich. (...) Wiem, że wiele osób już od początku miało swoje typy w doborze par, ale większość opinii fanów programu jest podyktowana głównie wyglądem zewnętrznym uczestników – skomentowała w rozmowie z portalem Plotek.pl.

Uczestniczka szerzej odniosła się do negatywnych komentarze widzów – stwierdziła, że krytykowanie pracy specjalistów na samym początku programu nie ma sensu!

Sprawdź to: Ślub od pierwszego wejrzenia 5: Uczestnicy rozczarowani tym, co zobaczyli. "Nie wyobrażałem sobie tak mojej żony"

Uczestniczka szczerze o fali hejtu – zalała jej męża

Anita przyznała, że również ich parę dotknęły obraźliwe komentarze widzów. Na męża uczestniczki, Adriana, wylała się podobna lawina hejtu.

- Ludziom nie podobały się wymagania, te opinie uderzały też w reakcję rodziny. Jak się okazało po kilku kolejnych tygodniach, wszyscy to zrozumieli i bardzo go polubili, bo poznali go lepiej – wyznała.

Stwierdziła również, że czasami warto wziąć głęboki oddech i poczekać z ocenami. Anita pozytywnie skomentowała ten sezon! Jak sama wyznała: - Myślę, że wszystkim tym, którzy tak komentowali początek tej edycji programu, jeszcze buty pospadają, kiedy okaże się, że pary się dogadają.

Zobacz też: Ślub od pierwszego wejrzenia 5: Różnica wieku zszokowała Kamila! Chłopak aż zaniemówił z wrażenia

Ewa Wąsikowska VIDEOBLOG: Rozwód Grzegorza i Ani - "Ślub od pierwszego wejrzenia"
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE