To koniec małżeństwa Anity i Adriana ze Ślubu od pierwszego wejrzenia?! Szokujące fakty ujrzały światło dzienne

i

Autor: Dzień dobry TVN

Porażające słowa Anity i Adriana ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia". To koniec małżeństwa?

2021-01-19 10:41

Małżeństwo zawarte dzięki eksperymentowi w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" nie zawsze kończy się szczęśliwie. Przekonało się o tym już kilka par występujących w show. Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak również mieli powody do zmartwień. Borykali się z poważnym kryzysem w związku. Musieli szukać pomocy u specjalisty. Poszło o dominację w związku. Zdecydowali się o tym powiedzieć przed kamerami.

Anita i Adrian są małżeństwem od trzech lat. Para doczekała się dwójki dzieci: 1,5-rocznego Jerzyka i półrocznej Bianki. Problem pojawił się już w dniu ślubu, gdy Anita odkryła, że jej przyszły mąż pochodzi ze Szczecina. Stanowiło to spory problem, bo uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" mieszkała w Krakowie. Musieli więc zdecydować, gdzie zamieszkają na stałe. Adrian jest bardzo związany ze Szczecinem, ale postanowił, że zamieszka w mieście swojej żony. Przyznał, że kwestia wyboru miasta była tematem tabu, a Kraków niespecjalnie mu się podobał. W ich z pozoru poukładanym i szczęśliwym związku rozpoczęły się poważne problemy: - Punktami zapalnymi w codzienności były małe rzeczy. Wystarczyło na dobrą sprawę nieposkładane ubranie, niewłożone do szafy czy np. niezgodność w planach, spóźnienia. To się nawarstwiało – wspominała Anita w "Dzień dobry TVN".

NIE PRZEGAP: Piorunujące doniesienia o prezenterze TVP. Chodzi o gwałt. Znany pisarz ma mieć dowody

Adrian dodał, że konflikty nasilały się z uwagi na zmianę miejsca zamieszkania i doprowadzały do tzw. "cichych dni". Małżeństwo poprosiło o pomoc specjalistów. Uznali, że warto walczyć o rodzinę. Adrian zdradził, jaka była diagnoza:Osoba, która na chłodno spojrzała na sytuację, którą opisywaliśmy, sprowadziła nas trochę na ziemię, mówiąc, że oboje jesteśmy upartymi osobami i walczymy o dominację w związku. Adrian i Anita cały czas pracują nad swoją relacją. To nie udało się innej parze z programu. Oliwia i Łukasz zadecydowali o rozstaniu. Specjaliści w ich przypadku nie potrafili pomóc. 

ZOBACZ: Finał Miss Polski 2020. Zwyciężczyni ma odważny plan. Kim jest Anna-Maria Jaromin? [GALERIA]

Gwiazdy w lodowatej wodzie. Tak chwalą się morsowaniem
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE