Agata Młynarska i Przemysław Schmidt razem! To cudowna para, to cudowna miłość!

2014-03-26 3:00 EM|ih|Medzia

Agata Młynarska (49 l.) aż promienieje szczęściem. I nie ma się czemu dziwić. Od soboty na jej serdecznym palcu lewej ręki lśni złota obrączka. Włożył ją tam ukochany dziennikarki, bankier i finansista Przemysław Schmidt (52 l.). Para pobrała się w przeddzień urodzin gospodyni programu TVP 1 „Świat się kręci” w jednym z warszawskich urzędów stanu cywilnego. Świadkami i jedynymi gośćmi na ceremonii były Henryka Krzywonos (61 l.) i Joanna Kurowska (50 l.). – To cudowna para, to cudowna miłość. Oni bardzo się kochają – mówi „Super Expressowi” legenda Solidarności.

– Jesteśmy megaszczęśliwi! – mówi podekscytowana Agata Młynarska w rozmowie z „Super Expressem”. Prezenterka zaskoczyła wszystkich: rodzinę, znajomych i swoich fanów. W sobotę późnym popołudniem poślubiła ukochanego Przemka, a wieczorem wyprawiła huczną imprezę. Jednym ze świadków była Henryka Krzywonos.

– To cudowna para, to cudowna miłość. Oni bardzo się kochają – wyznała w rozmowie z „Super Expressem” pani Henryka, legenda Solidarności, która 15 sierpnia 1980 r. zatrzymała prowadzony przez siebie tramwaj, dając sygnał do rozpoczęcia strajków na Wybrzeżu. Dlaczego to Krzywonos była jednym ze świadków?

– Znamy się parę lat – mówi. Pani Henryka często współpracuje z Agatą. Chętnie bierze udział w spotkaniach organizowanych przez dziennikarkę w ramach działalności portalu Onaonaona.com.

Zobacz: Tajny ślub Agaty Młynarskiej! Prezenterka została po raz trzeci mężatką!

A co po ślubie?

– Było cudowne przyjęcie i świetnie się bawiliśmy – dodaje tajemniczo. Agata i Przemysław zadbali o dobrą zabawę. Wynajęli całą restaurację Kameralna w centrum Warszawy pod pretekstem wyprawienia urodzin dziennikarki.

– W sobotę najbliżsi przyjaciele Agaty zostali zaproszeni na jej urodziny. Kiedy wszyscy goście się zebrali, a były tam też takie sławy, jak Jolanta Kwaśniewska (59 l.), Mariola Bojarska-Ferenc (53 l.), Piotr Gąsowski (50 l.) z Anną Głogowską (36 l.), Kasia Zielińska (35 l.) z mężem, Rinke Rooyens (45 l.), odśpiewali jej z okazji urodzin „sto lat”. Po tym Agata powiedziała: „Chcemy wam coś ogłosić: dziś wzięliśmy ślub!”. Goście zaczęli bić brawo i gratulować. Nikt się tego nie spodziewał – mówi nasz informator.

Weselnicy raczyli się tatarem, śledziami i dobrą polską wódką. Daniem głównym były kaczka z jabłkami, żeberka, krewetki i ryby. A na deser podano sernik i szarlotkę. Młodej parze życzymy 100 lat!