Aktorka "Plebanii" urodziła. Pokazała się topless, jak karmi piersią [ZDJĘCIA]

Marika Tomczyk, aktorka i wokalistka
Autor: Marika Tomczyk/Instagram Aktorka znana z "Plebanii" urodziła drugiego syna

Marika Tomczyk-Grądkowska (34 l.) to aktorka oraz wokalistka znana z zespołu Sexy Suicide. Najbardziej znana jest z roli Niki w "Plebanii". Obecnie można ją oglądać w serialu "Sprawiedliwi - wydział kryminalny". Właśnie została po raz drugi mamą. Razem z mężem Mateuszem Grądkowskim wychowuje już 1,5-rocznego syna Franka.

- Jesteśmy już od dwóch tygodni w domu we czwórkę. Kto by pomyślał 3 lata temu, że dzisiaj będę mamą dwóch synów...? Napewno nie ja:D - napisała Marika Tomczyk na Instagramie. W sieci opublikowała zdjęcie topless, jak karmi małego synka piersią. Wcześniej na jej profilu można było zobaczyć zdjęcie w zaawansowanej ciąży. Fotograf Bastek Czernek pokazał także roznegliżowane zdjęcie Mariki z poprzedniej ciąży. - Mimo, że odstawiłam moje pasje na bok, nie czuję żalu. Daję sobie czas i wiem, że do wszystkiego będę mogła kiedyś wrócić. Przez najbliższych kilka tygodni chciałabym podzielić się z wami moimi doświadczeniami oraz przemyśleniami na temat bycia mamą. Zostańcie ze mną a dowiecie się jak wyglądał rodzinny poród w czasach covidu, jak sprawnie wrócić do intymności z ukochanym oraz dlaczego warto spróbować naturalnej pielęgnacji noworodka. Do zobaczenia - napisała także Marika na profilu "Tak mamy" na Instagramie.

Okazuje się, że obie ciąże aktorki były przenoszone o kilkanaście dni. - Jestem już po skończonym 40 tygodniu... Franek siedział jeszcze dwa. Ciekawe ile ten huncwot wytrzyma. Ktoś ma jakieś sprawdzone sposoby na wykurzenie małolata? - pisała Marika Tomczyk, która pracowała także jako reporterka Radia Zet.

Grali parę w serialu. Zaiskrzyło w prawdziwym życiu. Aktorka "Barw szczęścia" potwierdziła związek
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze