Mama Andrzeja Piasecznego podupadła na zdrowiu. Piasek prosi o wsparcie. To, co dla niej zrobił sprawia, że z oczu płyną łzy

2021-01-05 14:31 ksz
Mama Andrzeja Piasecznego podupadła na zdrowiu. Piasek prosi o wsparcie
Autor: AKPA

Andrzej Piaseczny wielokrotnie pokazywał, jakim uczuciem darzy swoją mamę Alicję. Kobieta występowała z nim w telewizji. Piasek obchodzi urodziny dwa dni po swojej mamie, więc świętują razem. Wokalista zrobił jej niespodziankę, która wzrusza, tym bardziej, że pani Alicja podupadła na zdrowiu. Andrzej Piaseczny prosi o wsparcie, jedyne, czego sobie teraz życzy, to zdrowie dla mamy.

Pani Alicja Piaseczna ma już 82 lata, ale długo mogła pochwalić się rewelacyjną formą. Pojawiła się u boku syna w programie TVN "Starsza pani musi fiknąć", gdzie przeżywała różne przygody na oczach widzów. Wokalista sprawił jej niespodziankę i wydał książkę, w której pani Alicja spisała wspomnienia swojego życia. Nie wszystkie były łatwe. Historia mojej rodziny zaczyna się od chłopa pańszczyźnianego, toczy się poprzez obóz koncentracyjny, do którego trafiłam jako mała dziewczynka, a kończy na karierze Andrzeja - wspominała mama wokalisty. Teraz najważniejsza kobieta w życiu Andrzeja Piasecznego podupadła na zdrowiu. Piasek opublikował ich wspólne zdjęcie z okazji urodzin - zarówno swoich, jak i pani Alicji. Od kilku już lat urodziny świętujemy wspólnie. Pomiędzy moimi, które jutro, a wczorajszymi Mamy. To już sto trzydzieste trzecie! - napisał Piasek na Instagramie. Piosenkarz wręczył jej tort i ogromny bukiet kwiatów. Niestety, na zdjęciu widać, że pani Alicja podupadła na zdrowiu i wymaga specjalistycznej opieki. Fani Piasecznego złożyli życzenia solenizantom. Jednak Piasek marzy tylko o tym, aby ludzie wysyłali jego mamie dobre myśli i życzyli zdrowia. 

ZOBACZ:Makłowicz rozważa zaszczepienie się za granicą: "Nikt mi nie powie, że się gdzieś wpycham"

Najlepsze teksty Marka "Krzykacza" ze Złomowisko.pl
Najnowsze