Awantura o wykształcenie Cichopek. Aktorka ostro odpowiada

2018-10-08 11:37 MGa
Katarzyna Cichopek
Autor: AKPA Katarzyna Cichopek

Katarzyna Cichopek (36 l.) kojarzona jest głównie z rolą Kingi Zduńskiej w "M jak miłość". Ta jednak ma za sobą także grę w innych produkcjach. Udało się jej wystąpić także w kilku spektaklach teatralnych. Obecnie występuje na deskach Palladium w przedstawieniu "Przygoda z ogrodnikiem", gdzie wciela się w postać gosposi Bernice.

Katarzynie Cichopek w spektaklu partnerują m.in. Anna Mucha (38 l.) i Anna Oberc (39 l.). Aktorka "M jak miłość" podziękowała ekipie oraz publiczności za piątkowe wieczór w teatrze.- Dziękuje Wszystkim za wczorajszy wieczór w @teatrpalladium bardzo się cieszę, że dołączyłam do obsady @przygoda_z_ogrodnikiem  dziękuje całemu zespołowi, a zwłaszcza moim dziewczynom kochanym @taannamucha i @anna_oberc Ale widownia to normalnie rzuciła mnie na kolana. Jesteście wspaniali. Dziękuje za Wasze wsparcie i owacje na stojąco - napisała Cichopek na Instagramie.

Nie wszystkim się jednak jej wpis spodobał. Jeden z internautów zarzucił jej wpadkę językową. Zeszło także na temat wykształcenia.

- Zastanawiam się dlaczego osoby niby wykształcone, obracające się wsrod elity społeczeństwa nie wiedzą, że dziękuję piszemy przez Ę na końcu ..... zatrważające - czytamy w komentarzu pod postem.

Na ripostę Katarzyny Cichopek nie trzeba było długo czekać. - Nie jestem „niby” wykształcona, tylko wykształcona, i wiem, że dziękuje pisze się przez "ę" na końcu, jednak słownik w telefonie wie lepiej i niejednokrotnie przekręca słowa. Poza tym, istnieje dysleksja, która w żaden sposób nie ujmuje inteligencji. Myślę, że trzeba wrzucić na luz - odpisała aktorka.

Przypomnijmy, że Katarzyna Cichopek nie jest dyplomowaną aktorką. Gwiazda "M jak miłość" z wykształcenia jest psychologiem, ukończyła stosunki międzykulturowe na Wydziale Psychologii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. W 2006 roku obroniła pracę magisterską o ruchu New Age. 

Najnowsze