Beata Tadla wyszła za mąż. Pokazała ślubne zdjęcia

2021-02-16 11:33 tumm AS.
Beata Tadla wyszła za mąż
Autor: instagram Beata Tadla wyszła za mąż

Beata Tadla (45 l.) powiedziała "TAK". Dziennikarka w tajemnicy przed mediami wyszła za mąż za Michała, z którym zaręczyła się w wakacje ubiegłego roku. Gwiazda pokazała zdjęcia z uroczystości ślubnej.

Beata Tadla nie posiada się ze szczęścia. Dziennikarka właśnie zamieściła na Instagramie zdjęcia ze swojego ślubu. 

Powiedziałam TAK. Jestem najszczęśliwszą kobietą na świecie obok najwspanialszego mężczyzny. Dziękuję moim najbliższym, że byli z nami - napisała pod galerią zdjęć. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Beata Tadla KOMENTUJE zaręczyny. "Nie ma na co czekać". Kim jest jej ukochany? TYLKO U NAS

Choć Beata i Michał, poznali się niedawno nie chcieli czekać ze ślubem. Zaledwie pół roku od zaręczyn powiedzieli sobie TAK. – Jak ludzie trafiają na bliźniaczą duszę, to nie ma na co czekać – powiedziała „Super Expressowi” po zaręczynach. 

Mąż Tadli to niezwykle tajemnicza postać. Dziennikarka dopiero pod koniec ubiegłego roku opublikowała ich wspólne zdjęcie, które podpisała takimi słowami: "Dla całego świata możesz być nikim, dla kogoś możesz być całym światem".

Szczęśliwym nowożeńcom życzymy wszystkiego najlepszego!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Gwiazda TVN ścigana przez policję. W tle narkotyki i alkohol

ZOBACZCIE GALERIĘ ZDJĘĆ!

Krystian Ochman ma dziewczynę? Zwycięzca "The Voice of Poland" zdradził prywatny sekret / Gwiazdy bez maski
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze