Będziecie pod wrażeniem, jak wystroiła się Małgorzata Ostrowska-Królikowska. "Wcieliłam się w LASKĘ!"

Małgorzata Ostrowska-Królikowska w makijażu
Autor: AKPA Małgorzata Ostrowska-Królikowska w makijażu

Małgorzata Ostrowska-Królikowska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Z powodzeniem prowadzi konto na Instagramie. Po śmierci swojego ukochanego męża i ojca jej dzieci - Pawła Królikowskiego, wróciła do życia i czerpie z niego radość. Jest nadal czynna zawodowo i oprócz "Klanu" możemy oglądać ją w innych serialowych hitach, np. "Stuleciu Winnych". Ostrowska-Królikowska pokazała się w pełnym makijażu, fryzurze i stylizacji. Fani są zachwyceni. Aktorka świetnie odnalazła się w seksownym wcieleniu.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska jest wdową, ale śmierć ukochanego męża nie zabrała jej radości z życia. Aktorka ma wsparcie licznej rodziny i fanów. Jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie dzieli się swoim życiem prywatnym i zawodowym. Szczególne miejsce mają tam jej dzieci. Gwiazda publikuje ich zdjęcia, chwaląc się swoimi skarbami. Najstarsze z nich to znany wszystkim Antoni - dawna miłość Julii Wieniawy. Małgorzata i Paweł Królikowscy doczekali się jeszcze syna Jana i Józefa oraz córek: Julii i Marceliny. Julia ma teraz 22 lata, to właśnie ona jest serialową Kasią Lubicz z "Klanu". Małgorzata Ostrowska-Królikowska dołączyła ostatnio do obsady serialu TVP "Stulecie Winnych". Teraz dodała na Instagramie zdjęcie, na którym wygląda rewelacyjnie. Jest w makijażu i ma wystylizowaną fryzurę. Aktorka czuje się świetnie w takiej seksownej odsłonie:

- Na co dzień wcielam się w wiele ról - mamę, babcię, aktorkę, gospodynie domową, szefową, kucharkę. Tym razem wcieliłam się w LASKĘ!

Doda rozstała się z mężem

ZOBACZ TO: Gwiazdy bez bielizny. Moro, Bohosiewicz i nie tylko. Nie uwierzysz, kto tańczył na golasa! [GALERIA]

ZOBACZ: Córka Przybylskiej w Tańcu z gwiazdami! Fani show nie kryją oburzenia. Oliwia Bieniuk już wzbudza emocje!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze