Ludziom opadły szczęki, a fotoreporterzy zaczęli robić zdjęcia! Nie uwierzycie, jak ubrała się córka Bogusława Lindy na ściankę! [ZDJĘCIA]

2021-06-11 10:26 sylwiab
Aleksandra Linda, córka Bogusława Lindy
Autor: AKPA Aleksandra Linda, córka Bogusława Lindy

Od jakiegoś czasu córka Bogusława Lindy próbuje zaistnieć w polskim show-biznesie z mniejszym lub większym skutkiem. Tym razem Aleksandra Linda zdecydowanie przyciągnęła wzrok fotoreporterów i wszystkich uczestników branżowej imprezy za sprawą kontrowersyjnego stroju. Młoda aktorka paradowała przed wszystkimi w staniku w groszki. Zobaczcie zdjęcia i dajcie nam znać, co myślicie!

Córka Bogusława Lindy i Lidii Popiel postanowiła skorzystać z poluzowania obostrzeń i wybrała się na otwarcie K MAG Art Spot. 29-latka marzy o karierze w polskim show-biznesie i zdarzało jej się pojawiać na ściankach u boku słynnego ojca. Tym razem Aleksandra Linda skupiła wzrok wszystkich za sprawą wyjątkowo kontrowersyjnej stylizacji.

Córka Bogusława Lindy paradowała przy wszystkich na branżowej imprezie w komplecie składającym się z białego stanika w grochy i spódnicy. Co prawda jej ramiona zakrywała oversizowa marynarka, jednak niemal w całości osłoniona klatka piersiowa i brzuch zdecydowanie przyciągały uwagę. Zobaczcie niżej w galerii zdjęć, jak ubrała się Aleksandra Linda. Hit czy kit? Dajcie nam znać w komentarzach!

NIE PRZEGAP: Koszmar gwiazdora "Rolnik szuka żony". Było już za późno, guz pękł. Zalanie pnia mózgu i paraliż w tle!

Czy grozi nam wojna ?
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze