"Dance Dance Dance" znamy ZWYCIĘZCĘ pierwszej edycji programu!

2019-04-21 23:18 wp
Jurorzy programu Dance Dance Dance
Autor: Waldemar Kompała/TVP Jurorzy programu "Dance Dance Dance"

Osiem tygodni upłynęło pod znakiem tańca i największych muzycznych przebojów. Wszystko za sprawą programu "Dance Dance Dance TVP". Dwie najlepsze pary znalazły się w finale programu. Kto okazał się najlepszy? Patricia i Victoria Kazadi czy Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski? Przeczytajcie kto wygrał taneczne show!

W finałowym odcinku "Dance Dance Dance", zobaczyliśmy występ wszystkich uczestników programu. Do utworu Hozier "Take Me To Church" zatańczyła również jurorka - Ida Nowakowska. Tancerka pokazała co potrafi i zachwyciła Ewę Chodakowską. Pary, które zawalczyły w ostatnim odcinku o statuetkę oraz 100 tysięcy złotych to Patricia i Victoria Kazadi oraz Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski. Szanse były naprawdę wyrównane.

Zobacz także: Finał "Dance Dance Dance". Chodakowska o jurorce: Ida ma prawo wymagać

Pary gwiazd zatańczyły dwie wspólne choreografie, ale oprócz tego... zobaczyliśmy ich w solowych występach. Jurorzy nie kryli zdumienia. Poziom umiejętności tanecznych finalistów był naprawdę wysoki. Jednak tym razem, to nie oni przyznawali punkty. Zwycięzców wyłoniło głosowanie widzów. Pierwszą w Polsce edycję "Dance Dance Dance" zwyciężyła Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski. Siostry Kazadi - Victoria i Patricia zdobyły 10 tys. złotych za zajęcie drugiego miejsca. Adam wykazał się dobrym gestem i przekazał swoją statuetkę rywalkom.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze