Rozpalała zmysły i kusiła gigantycznym biustem! U szczytu sławy zniknęła. Co się stało z Danutą Lato? [GALERIA]

2021-02-25 10:42 wp
Danuta Lato
Autor: EASTNEWS Danuta Lato

Danuta Lato (57 l.) to jedna z najsłynniejszych gwiazd PRL. Blondynka, dla wielu, o wręcz idealnej figurze, kusiła kształtami i przyciągała wzrok mężczyzn. Zrobiła światową karierę. Brała udział w sesjach do "Playboya" i "Penthouse", a jej piosenki górowały na listach przebojów w Europie i Japonii. U szczytu sławy zniknęła. Co się stało z Danutą Lato?

Danuta Lato to gwiazda, która miała swoje pięć minut sławy, niestety, u szczytu kariery zniknęła. Uznawana za jedną z największych seksbomb PRL. Co się z nią stało? Okazuje się, że Danuta Lato wyszła za mąż i zmieniła zawód. Jednak wcześniej zrobiła wielką karierę. Lata 80. to był zdecydowanie jej czas!

Prawdziwe nazwisko Danuty Lato to Irzyk. Urodziła się 25 listopada 1963 roku, a dzieciństwo i młodość spędziła w wiosce Szufnarowa (podkarpacie). Wielka kariera zaczęła się niewinnie. W 1984 roku zauważył ją niemiecki przedsiębiorca, który przebywał w rodzinnej miejscowości gwiazdy. Jej uroda zachwyciła Europejczyków, pozowała w magazynach dla mężczyzn takich jak "Playboy" czy "Penthouse".

Danuta Lato kusiła ogromnym biustem

Kusiła ogromnym biustem, który rozpalał zmysły facetów. Dla wielu jej figura była wręcz idealna. W młodości wymiary Danuty Lato to 110-58-88. Obfite kształty skomentowała w jednym z wywiadów:

NIE PRZEGAP: Szok! Poznajcie kulisy nowego BIZNESU Małgorzaty Rozenek. Ujawniamy KWOTY!

Biust urósł mi nagle, gdy miałam 19 lat. To była eksplozja! Czasami myślałam, że stało się tak za karę, ponieważ pewnego razu mama kupiła mi za duży stanik. Ze złości przecięłam go nożyczkami na pół, bo bardzo mi się nie podobał i byłam pewna, że nigdy na mnie nie będzie pasował - zdradziła Onetowi.

Niestety, ciało Irzyk stało się obiektem drwin wśród lokalnej społeczności. Dopiero w latach 80. przekuła to w atut. Do końca dekady zrobiła setki sesji dla ekskluzywnych magazynów dla dorosłych. Wystąpiła też w wielu filmach i serialach: "Felix", "Trzy i pół porcji", "W labiryncie" czy "Dziedzictwo Guldenburgów". Danuta Lato zrobiła też karierę muzyczną, jej hit "Touch My Heart" znał niemal każdy!

Co słychać u Danuty Lato?

U szczytu kariery seksbomba PRL nagle zniknęła. Co się z nią stało? Danuta Lato założyła rodzinę. Wyszła za mąż w Niemczech i zamieszkała u naszych zachodnich sąsiadów. Niestety, rozwiodła się i zamotnie wychowała córkę. Zmieniła też branżę uciekając z show biznesu. Jest fizjoterapeutką: - Gdy dziś niektórzy z moich pacjentów przez przypadek dowiadują się o mojej artystycznej przeszłości jest mi bardzo miło - cytuje ją Plejada.

Zdjęcia Danuty Irzyk przypominamy w naszej galerii poniżej.

ZOBACZ TAKŻE: Marzena Rogalska zabrała głos po przykrych wydarzeniach. Jest załamana: "To niesprawiedliwe"

Groby dziennikarzy i prezenterów TVP. Byli ikonami PRL. Niezapomniani
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze