Syn Marcina Prokopa pokazał zdjęcie z tatą. Ale jest przy nim malutki, co za widok!

2020-11-20 16:44 sylwiab
Marcin Prokop i Dorota Wellman, DDTVN
Autor: AKPA Marcin Prokop i Dorota Wellman, DDTVN

Marcin Prokop i Dorota Wellman zdaniem widzów tworzą najlepszy duet programu DDTVN. Prezenterzy cieszą się ogromną sympatią widzów, nic więc dziwnego, że interesują ich także elementy ich życia prywatnego. Na profilu Marcina Prokopa pojawiło się zdjęcie, które miało zostać opublikowane przez jego syna. Z miejsca stało się prawdziwym hitem sieci!

Widzowie DDTVN nie raz przekonali się, że Marcin Prokop ma wybitne poczucie humoru i lubi sobie nieźle zażartować. Tym razem gwiazdor TVN postanowił podzielić się zdjęciem ze swojego domu, jak wyleguje się na łóżku ze swoim "synkiem".

Zobacz też: Mąż Dody przerywa milczenie ws. afery z jej romansem! Ujawnia całą prawdę o ich małżeństwie

"Syn" Marcina Prokopa wrzucił do sieci zdjęcie z tatą. Prezenter DDTVN znów rozłożył swoich fanów na łopatki!

Dziennikarz DDTVN opublikował na swoim profilu na Instagramie zdjęcie ze swoim "synkiem", a żartobliwy podpis sugeruje, jako to właśnie maleństwo Marcina Prokopa miało go napisać. Na fotografii widzimy wtulonego w dziennikarza psa Rufusa.

- No siema. Rzucaliśmy się z tatą gumowym kurczakiem i szarpaliśmy skarpetę, a teraz tak tu sobie czilujemy. To pisałem ja, Rufus - napisał żartobliwie Marcin Prokop w imieniu swojego "synka".

Robi wrażenie: Marcin Prokop w kosmicznym Lexusie za 600 tysięcy. Skąd go ma? ZDJĘCIA

Fani natychmiast podchwycili żart prezentera DDTVN i zaczęli gratulować mu ślicznego maleństwa.

- Marcin nie wyprzesz się synka, podobny jak dwie krople wody - napisała jedna z fanek Marcina Prokopa.

Znalazły się także osoby, które zazdroszczą życia pieskowi gwiazdora DDTVN. 

- Rufusie... masz farta życiowego - czytamy w komentarzach. A jak Wam się podoba syn Marcina Prokopa? Nie da się ukryć, że przy nim wydaje się prawdziwym maleństwem.

ZOBACZ TEŻ: Obciach dekady! Wiśniewski publicznie ośmieszył córkę nagraniem, jak zabawia się z chłopakiem i żenującym tekstem o robieniu dzieci

POGRZEB KATARZYNY M PIŃCZOW