Doda idzie do SZKOŁY! Rewolucja u piosenkarki. Ujawniamy jej nowy pomysł na życie

2020-10-22 5:30 DECK
Doda idzie do SZKOŁY! Rewolucja u piosenkarki. Ujawniamy jej nowy pomysł na życie
Autor: studio se

Doda (36 l.) zdradza nam swoje plany na przyszłość! Piosenkarka zamierza na stałe związać się z kinem. Ale wbrew pozorom nie chce być gwiazdą filmową, a zająć się reżyserią. Najsłynniejsza polska reżyserka, Agnieszka Holland (72 l.), będzie mieć konkurencję!

W 2018 r. zagrała główną rolę w „Pitbullu”, a teraz została producentką głośnego filmu „Dziewczyny z Dubaju”. Właśnie na planie tego drugiego ekipa dostrzegła smykałkę Dody do reżyserii.

Zobacz także: Tak wygląda pilnie strzeżona SEKSPRODUKCJA Dody! Plan filmu "Dziewczyny z Dubaju". TYLKO U NAS

- Bardzo lubię to robić. Współreżyserowałam wszystkie swoje teledyski, do wszystkich napisałam scenariusz, tak samo jak i do moich tras koncertowych. Ale żeby myśleć o tym na poważnie, przekonali mnie ludzie, których spotkałam na planie filmu „Dziewczyny z Dubaju”. Obserwowali mnie podczas pracy i zupełnie niezależnie od siebie namawiali do tego. A ja lubię nowe wyzwania i rozwój, wiec kto wie? Może pójdę w ślady Marii Sadowskiej, która też mnie do tego namawia - ujawnia Doda w rozmowie z „Super Expressem”.

Zobacz także: Doda zatrudniła AKTORÓW PORNO! Zagrają z Kasią Figurą. SZCZEGÓŁY SEKSPRODUKCJI

Co najważniejsze, by być profesjonalistką w tej dziedzinie, wokalistka zamierza pójść do szkoły!

- Moje aktorki i operator namawiają mnie, żebym poszła do szkoły Andrzeja Wajdy, właśnie na reżyserię. Jest szansa, że im ulegnę - mówi Doda.

Niech Agnieszka Holland drży!

Najnowsze