Nie uwierzycie, jak kiedyś wyglądała Dorota Wellman. Dziennikarka właśnie skończyła 60 lat!

2021-03-02 12:25 wp
Dorota Wellman
Autor: AKPA Dorota Wellman

Dorota Wellman obchodzi dziś urodziny! Dziennikarka 2 marca skończyła 60 lat! Z tej okazji przypominamy, jak zmieniała się przez lata! Nie uwierzycie, jak wyglądała kiedyś. Inne fryzury, mocna opalenizna, a także stroje Doroty Wellman na pewno zaskoczą wielu!

Dorota Wellman obchodzi dziś urodziny! Dziennikarka związana ze stacją TVN 2 marca 2021 roku kończy 60 lat! Z tej okazji przypominamy jej zdjęcia sprzed lat. W zawodzie działa od wielu lat, a swoją karierę rozpoczynała w Radiu "Solidarność", później w Radiu Eska została prezenterką i dyrektorem programowym. Miała też audycję w TOK FM (2005-2006) - TOK o'clock. Pracę w telewizji Wellman zapoczątkowała programem "Szpila" na Polsacie, później przeszła do TVP.

ZOBACZ: Beata Kozidrak wyznaje, po co naprawdę gwiazdy jeżdżą na Zanzibar. To, co się tam dzieje zwala z nóg!

W Telewizji Polskiej prowadziła liczne programy ("Goniec", "Tylko w Jedynce"). To właśnie tam u boku Marcina Prokopa witała widzów o poranku w "Pytaniu na Śniadanie". Duet od lat występuje razem na antenie. Obecnie w "Dzień Dobry TVN". To właśnie z tą stacją Dorota Wellman związana jest od 2007 roku.

Dorota Wellman - życie prywatne, mąż, syn

Prywatnie Dorota Wellman to żona fotografika Krzysztofa Wellmana (62 l.), mają syna Jakuba (28 l.). O ukochanym mówiła w jednym z wywiadów: - Przypominał mi żołnierza izraelskiego. Ubrany był na zielono, miał duży semicki nos. Był duszą towarzystwa. Ludzie skupiali się wokół niego, zwłaszcza kobiety - tak Wellman wspomniała ich pierwsze spotkanie na planie filmu "Schodami w górę, schodami w dół", o czym pisze "Plejada".

SPRAWDŹ: Nie uwierzycie, co robi dziś "Siara" z kultowego "Kilera". Rzucił aktorstwo i znalazł zaskakujące zajęcie!

W rozmowie z "Faktem" opowiedziała o ukochanym synu Jakubie: - Do momentu, kiedy urodził się Kuba, prowadziłam rozrywkowe, egoistyczne i nieco bezsensowne życie. Sens pojawił się, gdy urodziłam. Wówczas zrozumiałam, że jest po co i dla kogo żyć - zdradziła Dorota Wellman.

Dziennikarka TVN jest uwielbiana przez widzów telewizji, ale też internautów. Ma wierne grono fanów, którzy z zaciekawieniem śledzą losy Doroty Wellman. Z okazji urodzin przypominamy, jak zmieniała się przez lata. Zdjęcia znajdziecie w galerii poniżej.

Dorota Wellman i Marcin Prokop. Najsympatyczniejszy duet w telewizji?
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze