Dygant POWIĘKSZYŁA USTA? Fani nie mają wątpliwości po tym, co pokazała

2019-05-07 12:27 doll
Agnieszka Dygant
Autor: Akpa Agnieszka Dygant

Niewiele jest tak charakterystycznych aktorek jak Agnieszka Dygant (46 l.). Rozpoznawalność przyniósł jej serial Niania, w którym zagrała z Tomaszem Kotem. Potem Agnieszka została muzą Patryka Vegi, grając między innymi w „Botoksie”. Fani zauważyli, że wzięła sobie tytuł filmu za bardzo do serca…

46-letnia Dygant od dawna wygląda, jakby czas się dla niej zatrzymał. To zapewne zasługa zdrowej diety, sportu i drogich kosmetyków, ale po tym, co niedawno opublikowała, fani zaczęli wyzłośliwiać się, że chyba zainspirowała się „Botoksem” Vegi.

Aktorka pokazała na Instagramie zdjęcie, na którym nie przypomina siebie. Gładkie policzki, pełne usta – to one zwróciły uwagę komentujących, którzy zaczęli pytać, czy Dygant ich nie powiększyła. Agnieszka zareagowała stanowczo i wyjaśniła, że wszystkiemu winien aparat ortodontyczny, który zmienił kształt ust:

- Nie dajcie się zwieść. Usta są jakie były! po prostu wypełnia je aparat orto. Zmarszczek też kilka się znajdzie także spokojna głowa – napisała, pokazując nowe zdjęcie, już z szerokim uśmiechem. - Zdjęcie z rana to aplikacja z insta story. Wszyscy możecie jej użyć, a Wasze twarze będą przypominały pośladki niemowlaka.