Ewa Kasprzyk zaręczyła się! Przypominamy znanych adoratorów aktorki

2020-11-20 18:06 vip
Ewa Kasprzyk zaręczona. Zobacz jej adoratorów
Autor: Artur Hojny

Ewa Kasprzyk (63 l.) zaręczyła się! To wielka wiadomość i szczęśliwa nowina z życia seksownej aktorki. Seksbomba polskiego kina znów jest zakochana. Ostatnio ekscytowała się nowym rozdziałem w życiu na łamach magazynu "Zwierciadło": "To się stało w Atenach, pod Akropolem" - zdradziła. Jednak zanim znalazła tę wielką miłość sporo przeszła. Przypominamy znanych adoratorów aktorki. Pamiętacie?!

Ewa Kasprzyk wiele w życiu przeszła. "Super Express" we wrześniu jako pierwszy podał informację, że wielka gwiazda polskiego kina rozstała się z mężem. Jej małżeństwo z Jerzym Bernatowiczem trwało 36 lat. Para tworzyła niemal wzorowe małżeństwo. Niestety, w ich związku pojawił się kryzys. Nie udało się naprawić małżeństwa Kasprzyk i Bernatowicza. Ostatecznie, seksbomba podjęła decyzję o rozstaniu.

Kasprzyk i Bernatowicz rozwiedli się

Jak dowiedział się "Super Express", małżeństwo słynnej gwiazdy i inżyniera budowlanego zakończyło się ostatecznie we wrześniu 2019 roku: - Sprawa zakończyła się wyrokiem rozwodowym z dnia 25.09.2019 bez orzekania o winie. Wyrok jest prawomocny. Sprawa była z powództwa Ewy Kasprzyk - potwierdził wtedy Tomasz Adamski, rzecznik prasowy ds. karnych Sądu Okręgowego w Gdańsku. Całe szczęście to już przeszłość dla Ewy Kasprzyk. Teraz, znalazła nową miłość. Jest bardzo szczęśliwa.

Ewa Kasprzyk zaręczyła się!

Smutek po rozstaniu nie trwał długo! Ewa Kasprzyk znalazła nową miłość i znów jest szczęśliwa. Aktorka zakochała się bez pamięci. Okazuje się, że jej nowy związek jest bardzo poważny. W "Zwierciadle" seksowna gwiazda wyznała, że zaręczyła się! Nie uwierzycie, jak do tego doszło: - Zastanawiałam się, czy to powiedzieć, ale powiem. Na tych wakacjach w Grecji się zaręczyłam. To się stało w Atenach, pod Akropolem - wyznała szczęśliwa Kasprzyk. Mało tego, dodała z uśmiechem, że jest GOTOWA: - Znowu jestem gotowa do skoku, z asekuracją! Więcej szczegółów tutaj: Wielkie zmiany w życiu Ewy Kasprzyk! Seksowna gwiazda się ZARĘCZYŁA!

Znani adoratorzy zaręczonej Ewy Kasprzyk

Ewa Kasprzyk od lat występuje w polskich filmach. Nie bez powodu dostała miano seksbomby polskiego kina. Elegancka i pełna seksapilu aktorka oczarowuje mężczyzn. Na ekranie mogliśmy ją podziwiać w licznych produkcjach u boku słynnych aktorów, a scenariuszowych adoratorów zaręczonej już Ewy Kasprzyk. Zobaczcie naszą galerię i przypomnijcie sobie popularne role wielkiej gwiazdy. Pamiętacie "Kogel-mogel", "Komedię małżeńską" lub "Głód serca"? Więcej w naszej galerii!

Tak kocha Ewa Kasprzyk! 63-latka promieniała na randce