Fatalna sytuacja filmowych psich gwiazd. Maciej Zakościelny apeluje o pomoc

2019-04-21 12:41 Pmar, ZĆ
Maciej Zakościelny
Autor: Super Express TV

10 lat temu w polskich kinach furorę zrobił film "Tylko mnie kochaj". W filmie wystąpił labrador Fado (wówczas szczeniak). Niestety, życie psiaka nie okazało się tak wspaniałe jak w filmie i obecnie, wraz ze swoją towarzyszką Roxy (która również występowała w tej produkcji) potrzebuje on pomocy. W akcję zorganizowaną przez fundację Cane Corso Rescue Poland postanowił się włączyć sam Maciej Zakościelny, który w "Tylko mnie kochaj" był właścicielem Fado.

Film "Tylko mnie kochaj" bił rekordy popularności. Występował w nim labrador Fado, a tak naprawdę Fado oraz Roxy, bo psy pojawiały się na planie naprzemiennie. Niestety, świat okazał się dla nich okrutny i dziś potrzebują pomocy. Dwa labradory w wyniku zaniedbania przez człowieka straciły dom i nabawiły się wielu problemów, które wymagają długiego leczenia. Psy zostały odebrane po 2,5 letniej adopcji w wyniku interwencji

O pomoc dla psów zaapelował sam Maciej Zakościelny, który w "Tylko mnie kochaj" miał przyjemność pracować z Fado oraz Roxy. 

W jaki sposób można pomóc psiakom? Niezbędne są środki finansowe na ich dalsze leczenie oraz doświadczona, odpowiedzialna osoba, która zapewni im stały dom. Jeśli chcecie pomóc, to koniecznie wejdźcie na specjalne w tym celu utworzone wydarzenie na Facebooku.

Najnowsze