Gwiazda "Barw szczęścia" gra najseksowniejszą Polkę. Zdjęcia z planu "Bo we mnie jest seks"

2020-02-14 14:34 MGa
BO WE MNIE JEST SEKS” – Maria Dębska jako Kalina Jędrusik
Autor: NEXT FILM "BO WE MNIE JEST SEKS” – Maria Dębska jako Kalina Jędrusik

"Bo we mnie jest seks" w reżyserii Katarzyny Klimkiewicz to historia życia Kaliny Jędrusik (+61 l.), najsłynniejszej polskiej seksbomby porównywanej do samej Marylin Monroe (+36 l.). W Warszawie zakończyły się właśnie zdjęcia do filmu, w którym w roli głównej wystąpi Maria Dębska (29 l.).

W filmie, który występuje także pod roboczym tytułem "Jesienna dziewczyna" pojawią się także postaci z otoczenia Kaliny Jędrusik, w tym Stanisław Dygat, mąż seksbomby PRL. zagra go Leszek Lichota. Pojawią się także: Jeremi Przybora, Barbara Krafftówna, Kazimierz Kutz, Tadeusz Konwicki i Władysław Gomułka. W Konwickiego wcieli się Paweł Tomaszewski, gwiazdor seriali, który niedawno wyznał, że jest gejem. Odtwórcą reżysera Kazimierza Kutza będzie natomiast Tomasz Ziętek. Ponadto w "Bo we mnie jest seks" zagrają: Krzysztof Zalewski, Borys Szyc, Katarzyna Obidzińska i Bartłomiej Kotschedoff. Akcja filmu rozpocznie się w 1963 roku.

Zdjęcia do filmu realizowano w Warszawie, m.in. w Parku Rydza-Śmigłego, na ul. Czackiego i Smoczej, Pl. Konstytucji, na terenie kina „Tęcza”, w przestrzeni basenu w Pałacu Młodzieży (PKiN), w Teatrze Polskim, Teatrze Wielkim – sali im. Młynarskiego i na Torze Służewiec. Premiera kinowa zaplanowana jest na 2021 rok.

Przypomnijmy, że Maria Dębska to partnerka Marcina Bosaka, aktora znanego z "M jak miłość". Kalina Jędrusik i jej mąż pochowani są natomiast w Alei Zasłużonych na Starych Powązkach.

Przyjaciele wspominają Kalinę Jędrusik

Najnowsze