Gwiazdy poczuły się jak dzieci!

2018-11-23 22:01 PAM
Tomasz Karolak
Autor: Jarek Antoniak

Tomasz Karolak, Anna Dereszowska, Kuba Wesołowski, Karolina Malinowska, Anna Korcz, Dorota Gardias, Maja Popielarska, Olivier Janiak oraz wiele innych znanych i lubianych osób już po raz kolejny spotkało się w podwarszawskim hotelu Brant, by wybrać Zabawkę Roku 2018, a przy okazji świetnie się bawić. Większość gwiazd na wydarzenie zabrała swoje dzieci, dla których organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakacji.

Portal zabawkowicz.pl po raz kolejny zorganizował plebiscyt na Zabawkę Roku. W jury znalazły się gwiazdy, dziennikarze i przede wszystkim dzieci, bo to one mają decydujący głos, czym chcą siebawić. Jak zwykle producenci zabawek prześcigali się pomosłowością i kreatywnością, a wszystkopo to, by zadowolić najmłodszych, chociaż ci nieco starsi wcale nie bawili sięgorzej niż ich dzieci, choć z pewnością wybierając najlepsze zabawki kierowali się nieco innymi kryteriami. Na każdym ze stoisk można było porozmawiać z producentami, a bardzo często także z pomysłodawcami zabawek i gier. Niejedna gwiazda tego dnia poczuła się jak dziecko, bowiem artyści testowali nowości razem ze swoimi pociechami. Wśród hitów cieszących się największym powodzeniem wśród celebrytów znalazły się: konsola małego DJ-a, smutkozjadki, klocki magnetyczne, klocki wafle, a także zdalnie sterowane samochody i nieśmiertlene planszówki oraz interaktywne przytulanki. 

Anna Dereszowska, Kuba Wesołowski, Tomasz Karolak, Karolina Malinowska, Anna Korcz, Dorota Gardias, Maja Popielarska, Olivier Janiak z Zabawką Roku zwiazanisą od dawna. Podczas ostatniej edycji, zobaczyliśmy rówwnież: Marcina Mroczka, Agnieszkę Mrozińską, Wojciecha Błacha, Gosię Kosik i Elizę Gwiazdę z córeczkami. Wszyscy uważnie przyglądali się zaprezentowanym zabawkom, a frjdę z udziału w wydarzeniu mieli wcale nie mniejszą niż ich dzieci. Wystarczy tylko popatrzeć na Tomka Karolaka bawiacego się zdalnie sterowanym samochodem, czy Maję Popielarską przytulającą terapeutyczną lalkę!

- Z radością po raz kolejny biorę udział w wybieraniu Zabawki Roku. To wielka radość, zarówno dla dzieci, jak i dla rodziców. Fantastycznie, że portal Zabawkowicz skupia w jednym miejscu wszystkich producentów zabawek, na których produkty warto zwrócić uwagę. Doskonale, że na imprezę można zabrać także dzieci. Moje dziewczynki są zachwycone wydarzeniem - mówi "Super Expressowi" Eliza Gwiazda, znana z programu "Take me out. Umów się ze mną".

- To już 10-ta edycja Konkursu Zabawka Roku, Nagroda Rodziców. Wybieramy w nim najbardziej pomysłowe i rozwijające zabawki dla dzieci. A w kategorii Nagroda Rodziców - przedmioty, które docenią rodzice, bo pomagają im w codziennej opiece nad swoimi pociechami. Nasi jurorzy przyznają znak jakości, którego szukają rodzice. Dwa razy do roku znani rodzice, wraz z ekspertami spotykają się, żeby przetestować nowości rynkowe. Nagradzają nie tylko bezpieczne i funkcjonalne zabawki i przedmioty dla dzieci. Ale przede wszystkim takie, które rozwijają maluchy. Razem z serwisem zabawkowicz.pl pokazujemy, że można spędzać czas z dziećmi mądrze i twórczo. I świetnie się przy tym bawić - mówi Magdalena Kordaszewska, organizatorka Konkursu Zabawka Roku, Nagroda Rodziców, Redaktor Naczelna zabawkowicz.pl

Najnowsze