Ida Nowakowska: Dlaczego żyje tak, jakby każdy dzień był ostatnim? [WYWIAD WIDEO]

2020-06-27 11:08 Ewa Wąsikowska-Tomczyńska
Ida Nowakowska
Autor: WBF

Ida Nowakowska (29 l. ) już jesienią poprowadzi nowy program w TVP 2 pt. "Ameryka da się lubić". To show, którego premiera już dwukrotnie była przekładana! Z jakiego powodu tak się stało i dlaczego naprawdę warto jeszcze trochę poczekać, opowiedziała w magazynie #HOT Ewy Wąsikowskiej-Tomczyńskiej. Prezenterka wiele lat spędziła w Stanach Zjednoczonych. Są one jej drugim domem. W wywiadzie zdradziła, czego nauczyło ją życie za oceanem.

Ida Nowakowska o programie Ameryka da się lubić #HOT

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Ida Nowakowska zawsze mówi, że ma dwa serca - polskie i amerykańskie. Kiedy jest w USA podwójnie czuje się Polką, kiedy jest w Polsce pamięta o tym, jak bardzo jest też związana z Ameryką. Lata, które spędziła za oceanem przekonały ją jak bardzo Polacy i Amerykanie są do siebie podobni, zwłaszcza w kwestiach ideologicznych. To, co w tamtej filozofii życia szczególnie ją zachwyca to to, że niezwykle podkreśla się prawo każdego człowieka do podążania za swoim szczęściem. W amerykańskiej filozofii życia podoba jej się też to, że zwraca się uwagę na to, że każdy dzień jest ważny i należy go przeżyć tak, jakby miał być ostatnim.

Program "Ameryka da się lubić" to przy jej miłości do tego kraju jest niemalże spełnieniem zawodowych marzeń. Jak zapowiada nie jest to wyłącznie rozrywkowy show, a będą w nim podejmowane również poważne tematy, które dadzą nam Polakom szerszą perspektywę w postrzeganiu tego, jak żyje się w USA.

Czy będzie on przypominał dobrze widzom znany program sprzed lat "Europa da się lubić"? Koncepcja jest podobna, ale jednak będzie miał on inna dynamikę, poza tym będzie po nim widać, że minęło trochę lat i telewizja również w tym czasie się zmieniła - na pewno realizacyjnie pozawala na wiele więcej.

Cały wywiad z Idą Nowakowską w materiale wideo.

Najnowsze