Ilona Felicjańska pogodziła się z mężem! Znamy kulisy pojednania... Poważne deklaracje

2020-09-24 22:18 PAM, TUMM
Ilona Felicjańska, Paul Montana
Autor: Norbert Nieznanicki/AKPA Ilona Felicjańska, Paul Montana

Jeszcze niedawno Ilona Felicjańska (47 l.) i Paul Montana (53 l.) kłócili się zapamiętale i chcieli się rozstać. Tymczasem wybaczyli sobie wszystkie żale, których główną przyczyną był alkohol i znów są razem. Modelka wierzy, że prawdziwa miłość pokona słabość, do której oboje mają pociąg.

Rozstania i powroty, kłótnie w miejscach publicznych i nadużywanie alkoholuIlona Felicjańska, która niedawno pokłóciła się ze swoim mężem w taksówce, a żeby uśmierzyć sobie nerwy postanowiła znieczulić się spożytym na ulicy alkoholem twierdzi, że kolejny kryzys w jej małżeństwie został zażegnany. Para otrząsnęła się z letargu, odwiedziła mamę celebrytki, a potem udała się na romantyczny obiad do modnej restauracji w Warszawie.

- Jesteśmy razem… Miłość i trzeźwość wygrała. Układamy się kolejny raz. Właśnie wróciliśmy z „randki” na obiedzie u Fukiera… Nie chcemy zrezygnować z tej miłości. Wybaczyliśmy sobie i budujemy życie, dom od nowa – wyznała Ilona w rozmowie z „Super Expressem”.

Jest przekonana, że tym razem znajdą w sobie siłę, by zwalczyć rządzące nimi demony.

- Uda się. Miłość wygra. I nasza mądrość, determinacja i dyscyplina – dodaje.

- Od października wracam na studia – Studium Psychologii Psychotronicznej, a Paul postanowił zacząć psychoterapię. Mamy świadomość naszej miłości, a teraz po wielu rozmowach i nowych decyzjach wierzymy, że uda nam się wszystko poukładać – kontynuuje.

Życzymy wytrwałości w postanowieniach i trzymamy kciuki za tę miłość.

Felicjańska kupiła dwie "małpki" i padła na chodnik

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.