Janda zdruzgotana. Nie żyje mąż Magdy Umer

2019-12-03 12:56 doll
Nie żyje mąż Magdy Umer
Autor: Eastnews Nie żyje mąż Magdy Umer

Krystyna Janda (63 l.) podzieliła się właśnie na Facebooku smutnym wpisem, że życie jej nie oszczędza. Mimochodem ujawniła, że zmarł mąż Magdy Umer (70 l.), Andrzej Przeradzki (+70 l.). Poruszający wpis zamieścił także syn zmarłego Andrzeja Przeradzkiego, Franciszek.

- Co za koszmarny rok! Śmierć Zuzi Łapickiej, śmierć mojej mamy, za dwa dni pogrzeb Andrzeja męża Magdy Umer. Po drodze choroby i smutki wśród przyjaciół i znajomych, na dokładkę to wszystko co dzieje się dookoła w kraju - napisała Krystyna Janda na Facebooku, potwierdzając tym samym śmierć Andrzeja Przeradzkiego.

70-latek od 2013 roku był w ciężkim stanie. Wówczas doznał wylewu, a wypadek zdarzył się podczas wakacji w Egipcie. Przeradzki nurkował. Od tamtego czasu przeżył jeszcze dwa wylewy, ale jego stan tylko się pogarszał. Poruszający wpis zamieścił na Facebooku jego syn, Franciszek Przeradzki, który opis ostatnie chwile życia ojca.

- Pierwszy raz umarłeś w poniedziałek, jakoś po ósmej rano. Widzieliśmy się dwie godziny później, ale myślę, że już tego nie wiedziałeś. (...) Drugi raz umarłeś w piątek, przed szesnastą. Myślę, że twoja stypa może być jeszcze weselsze niż babci Wandzi. Chociaż w sumie nie wiem. Brakuje ciebie, żeby te wszystkie historie opowiedzieć - napisał.

Najnowsze