Joanna Przetakiewicz dokonała szokującego wyznania. To, co jej mąż zrobił po ślubie zaskoczy wielu!

2021-01-13 13:12 dkow
Joanna Przetakiewicz
Autor: MARZENA BUGALA POLSKA PRESS/Polska Press/East News

Ślub Joanny Przetakiewicz (53 l.) i Rinke Rooyens (51 l.) to zdecydowanie wielkie wydarzenie 2020 roku. Wszystko było jak z bajki! Ale to, co wydarzyło się po ślubie zaskakuje. Dyrektor kreatywna domu mody La Mania i La Mania Home zdradziła tajemnicę!

Jak przystało na wielką gwiazdę, Joanna Przetakiewicz musiała wziąć ślub z przytupem! Warto przypomnieć, że swój związek z producentem programów telewizyjnych przypieczętowała aż dwa razy! Pierwszy odbył się w domowym zaciszu, a kilka dni po nim celebrytka zorganizowała ślub w bajecznej Grecji - sprawdź, co wzruszyło Przetakiewicz najbardziej. Imprezy zorganizowała niespodziewanie w dwa tygodnie! Projektantka chciała odmienić ten trudny, 2020 roku i sprawić, by był dla niej wyjątkowy. Joanna zdecydowanie lubi zaskakiwać! Wyznała ostatnio, że pierścionek zaręczynowy otrzymała długo po ślubie!

Sprawdź to: Przetakiewicz ZAWSTYDZA 30-latki. Pokazała POŚLADKI i seksowne kozaki

Przetakiewicz poprosiła swojego partnera, by jej pierścionek zaręczynowy był czymś więcej! Miał symbolizować także obrączkę ślubną. Błyskotka dotarła do projektantki dopiero w grudniu. Projektantka jednak nie podzieliła się tym, jak wygląda pierścionek. - Dla mnie ten czas (Świąt Bożego Narodzenia) był o tyle szczególny, ponieważ Rinke wręczył mi piękny pierścionek zaręczynowy. Tak, biżuteria dotarła do mnie grubo po ślubie. Wiem, że wiele osób może być tym faktem zaskoczona, ale dziś niczego nie żałuję i cieszę się wymarzonym pierścionek od ukochanego mężczyzny. - pochwaliła się projektantka w rozmowie z serwisem Plotek.pl.

Coś błyszczy na jej palcu! Ciekawe, jak wygląda obrączka z bliska!

Joanna Przetakiewicz szczerze o relacjach z Kayah. Padły mocne słowa
Najnowsze