Katarzyna Skrzynecka i jej córka w kosmicznych kurtkach. Astronauci mogą im zazdrościć

2021-05-10 5:47 dav
Katarzyna Skrzynecka na spacerze
Autor: papara18 Katarzyna Skrzynecka na spacerze

Macierzyństwo to spełnienie marzeń Katarzyny Skrzyneckiej (51 l.). Córka aktorki – Alikia (10 l.) – jest do mamy niezwykle podobna. Nawet ubierają się tak samo. Ostatnio przyłapano je w identycznych, dość oryginalnych kurtkach. Wyglądały, jakby miały lecieć w kosmos. Jak gwiazda "Twoja twarz brzmi znajomo" wygląda na co dzień? Zobaczcie.

Katarzyna Skrzynecka, jurorka w show „Twoja twarz brzmi znajomo” od lat jest wierna swojemu stylowi. Gwiazda Polsatu lubi podkreślające kształty kreacje w mocnych kolorach. Nie przejmuje się ocenami znawców mody, od których cały czas obrywa. Dla niej ważniejsze są własny styl i wygoda, a nie podążanie za trendami i poklaskiem.

- Moda jest taką raczej bardzo ulotną materią i od wielu lat jest na tyle eklektyczna... czy pani jest w sukni krótszej czy dłuższej, czy pan jest w takim czy innym odcieniu garnituru to tak naprawdę już od wielu lat w prawie każdym kanonie aktualnej mody się mieści - tłumaczyła aktorka kilka lat temu.

W ubiegłym roku pochwaliła się niezwykłą metamorfozą. Udało jej się zgubić kilka zbędnych kilogramów. Niestety, potem okazało się, że część z nich wróciła. 

Katarzynę Skrzynecką dopadł efekt jo-jo. Gwiazda sporo przytyła. Nie uwierzycie, jak teraz wygląda [ZDJĘCIA]

Wygląda na to, że córka Katarzyny Skrzyneckiej poszła w jej ślady. Na rodzinny spacer obie wybrały puchate kurtki w kosmicznych barwach. Astronauci mogą im ich zazdrościć…

Skrzynecka w żałobie. Jej wujek miał koronawirusa
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze