Doda miała na pieńku z Woźniak-Starak. Po tragedii powiedziała WAŻNE SŁOWA

2019-09-20 10:45 wp
Doda, Agnieszka Woźniak-Starak
Autor: AKPA Doda, Agnieszka Woźniak-Starak

Po tragicznej śmierci Piotra Woźniaka-Staraka (+39 l.) najbliższych zmarłego ciepłym słowem wspierali nie tylko internauci. Głos zabrało też wiele gwiazd, które odniosły się do chwil żałoby żony producenta - Agnieszki Woźniak-Starak. Swoje zdanie wyraziła także Doda.

Wiadomo nie od dziś, że Doda i Agnieszka Woźniak-Starak nie darzą się szczególną sympatią. Doda żądała od prezenterki kolosalnej sumy pieniędzy. Wszystko przez program "Na językach" emitowany na antenie TVN-u. Póki co ich wojna ucichła, ale z ust obydwu pań nigdy nie padły słowa przeprosin: - Mi się wydaje, że wychodzenie z inicjatywą, żeby się godzić, powinno wychodzić od osoby, która drugą osobę zraniła - zasugerowała Doda w rozmowie z "Wideoportalem". Mimo to, w obliczu ogromnego dramatu rodziny Staraków, wokalistka wyraziła współczucie dla wdowy po tragicznie zmarłym milionerze.

ZOBACZ: Grażyna Torbicka o TAJEMNICACH Woźniaka-Staraka. Te słowa chwytają za serce [WIDEO]

Podczas jednego z wywiadów wyznała, że doskonale rozumie co przechodzi jej "koleżanka". - Ja jestem 20 lat w show-biznesie, ja wiem jak przekręcane są moje słowa, a z szacunku do rodziny i świętego spokoju w żałobie, ja swoją żałobę też przechodziłam i wiem, jakie to jest okropne stracić ukochaną osobę, ja po prostu nie chcę nic mówić, bo niepotrzebne jest im teraz jakiekolwiek komentowanie - powiedziała w wywiadzie dla Wideoportalu.

ZOBACZ: Co dalej z biznesem Piotra Woźniaka-Staraka? Wiadomo, kto go przejmie

Najnowsze