Kim jest Ilona Felicjańska? Kariera, sukcesy, rodzina

2020-09-24 5:00 wp
Kim jest Ilona Felicjańska? Kariera, sukcesy, rodzina
Autor: AKPA Kim jest Ilona Felicjańska? Kariera, sukcesy, rodzina

Jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci w polskim show biznesie - Ilona Felicjańska. Sprawdź kim jest i ile ma lat. Czym zajmuje się Ilona Felicjańska, czy ma rodzinę? Poznaj szczegóły i dowiedz się kim jest Ilona Felicjańska. Kariera, sukcesy, rodzina.

Ilona Felicjańska ma naprawdę burzliwe życie. Wszystkiemu towarzyszą media i zaciekawieni fani. Kiedyś była kobietą sukcesu - chodziła po wybiegach jako modelka i robiła karierę. Potem stoczyła się na dno i nie ukrywała swojego problemu z alkoholizmem. Kim jest Ilona Felicjańska?

Ilona Felicjańska - wiek, pochodzenie, rodzina

Ilona Felicjańska ma 50 lat. Urodziła się w Łasku, w województwie łódzkim. Od początku jej życie było trudne. Jej biologiczny ojciec odszedł jeszcze przed jej narodzinami. Wychowała się z matką i ojczymem Henrykiem. Wraz z rodziną w wieku 9 lat opuściła rodzinną miejscowość. Zamieszkała w Bełchatowie, gdzie ukończyła Liceum Ekonomiczne. Nie poszła jednak w tę stronę. Postanowiła zostać modelką.

Videoblog Ewy Wąsikowskiej: Ciąża Rosati, Toxic Fucker i powrót do picia Felicjańskiej

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Kariera i sukcesy Felicjańskiej

Ilona Felicjańska brała udział w wielu pokazach mody. W Polsce współpracowała między innymi z Teresą Rosati czy Joanną Klimas. Brała udział w pokazach także dla takich projektantów jak Maciej Zień, Hexeline czy Anna Brodzińska. Jednak zadebiutowała w 1992 roku. Felicjańska została wtedy II wicemiss Ziemi Łódzkiej, a później zaczęła współpracować z agencją modelek Moda Forte. To nie koniec sukcesów, bo w 1993 roku zdobyła tytuł II Wicemiss Polonia. Jest też półfinalistką wyborów Miss International 1994 w Japonii. Z kolei w latach 1994–1995 prezentowała na wybiegach kolekcje Calvina Kleina i Pierre’a Cardina. Zrobiła światową karierę. Niestety liczne sukcesy to nie wszystko. Okazało się, że Felicjańska zmaga się z alkoholizmem.

Ilona Felicjańska - rodzina

Felicjańska miała burliwe życie prywatne. Była związana z satyrykiem Krzysztofem Jaroszyńskim. Spotykała się też z kompozytorem Yossarianem Malewskim i Przemysławem Stoppą. Przez 12 lat była żoną Andrzeja Rybkowskiego. Ma z nim dwóch synów - Macieja (19 l.) i Adama (18 l.). 6 kwietnia 2019 wyszła za mąż za Paula Montanę (53 l.). Niestety, niedawno w rozmowie z "Super Expressem" potwierdziła rozwód.

Najnowsze