Książę Harry zrzeknie się OBYWATELSTWA, by być z Meghan? Ekspert wyjaśnia

2020-04-06 12:51 doll
Harry i Meghan w podróży po Afryce
Autor: Instagram Harry i Meghan w podróży po Afryce

Chociaż Harry (36 l.) i Meghan (39 l.) nie są już oficjalnie członkami rodziny królewskiej, chyba nikt nie spodziewa się, że zainteresowanie wokół nich nagle się skończy. Mimo że przeprowadzili się do Stanów Zjednoczonych, Brytyjczycy wciąż chcą wiedzieć, czym będą się zajmować. Mają już podobno pierwsze plany...

Chyba nikt nie sądził, że wystąpienie z rodziny królewskiej spowoduje, że Meghan i Harry będą mogli cieszyć się większą prywatnością. Owszem, przeprowadzili się do USA, ale chyba nie wzięli pod uwagę tego, że jednak powinni jakoś na siebie zarabiać. Jak? Była para książęca musi znaleźć jakąś godną siebie pracę - póki co Meghan została jednorazową lektorką filmu o słoniach.

Dziennikarza zaczęli się więc zastanawiać, czy może Harry nie powinien wystąpić w USA o zieloną kartę. Pod względem formalnym ułatwiłoby mu to poszukiwanie pracy, jednak "wizerunkowo" pogrążyłoby to monarchię brytyjską. Może więc powinien zrzec się obywatelstwa i być "tylko" mężem Meghan?

Ekspert od brytyjskiej monarchii wyjaśnił mediom, że nic takiego nie będzie mieć miejsca. W minionym tygodniu Harry i Meghan opublikowali ostatni post na oficjalnym koncie w serwisie Instagram. Jeśli wrócą, to tylko jako osoby prywatne. Zdaniem eksperta wrócą na pewno, wszak muszą jakoś na siebie zarobić. Aktualna przerwa jest tylko po to, by była para książęca mogła przemyśleć swój "nowy projekt".

Macie jakieś pomysły, czym mogliby zająć się byli członkowie rodziny królewskiej?

Najnowsze