Wielki powrót do "M jak miłość". Gwiazda serialu najpierw musiała pokonać ciężką chorobę!

2020-11-21 23:19 DECK, DAV
Ewa Kasprzyk po chorobie wraca do M jak miłość
Autor: Instagram Ewa Kasprzyk po chorobie wraca do "M jak miłość"

Wielkie zmiany w "M jak miłość". Do hitu TVP2 wraca gwiazda, której widzowie nie widzieli już od miesięcy... Ewa Kasprzyk ujawniła, że właśnie miała koronawirusa. Na szczęście udało jej się pokonać chorobę i dzięki temu już dziś pracuje na planie serialu. W życiu aktorki wiele się ostatnio zmieniło. Rozwiodła się z mężem i zaręczyła z nowym partnerem. To właśnie wtedy niespodziewanie przyszła choroba...

W życiu Ewy Kapsrzyk ostatnio bardzo dużo się dzieje. We wrześniu gwiazda kina i seriali po 36. latach rozwiodła się ze swoim mężem, Jerzym Bernatowiczem. Ta informacja zaskoczyła nawet jej znajomych. A już dziś aktorka jest zaręczona z innym mężczyzną. Wszystkie szczegóły na temat jej zaręczyn i nowej miłości zobacz tutaj: Wielkie zmiany w życiu Ewy Kasprzyk! Seksowna gwiazda się ZARĘCZYŁA! Kim jest jej wybranek?

Właśnie okazało się, że w ostatnich tygodniach aktorka walczyła ze śmiercionośnym wirusem. O tym, że była zarażona COVID-19, w przeciwieństwie do innych gwiazd poinformowała dopiero, gdy wyzdrowiała. Jak wyznała, nie dałaby sobie rady, gdyby nie pomoc bliskich. 

"Kochani wróciłam do gry, pokonałam COVID. Dziękuję wszystkim za wsparcie, bez przyjaciół byłoby ciężko. Mojej córce szczególnie dziękuję za kompot z gruszek" - napisała na swoim Instagramie Ewa Kasprzyk. 

Aktorka zaraz po przejściu choroby weszła na plan serialu "M jak miłość". Widzowie od ponad sześciu miesięcy nie mieli okazji śledzić losów jej bohaterki - Weroniki Sobańskiej, biologicznej matki Janka. Pierwsze sceny Kaprzyk zagrała z Barbarą Wypych. Na zdjęciach zamieszczonych w sieci widać, że aktorka mimo przejścia choroby, wygląda świetnie. Już nie możemy doczekać się nowych odcinków "M jak miłość" z jej udziałem.

Tak kocha Ewa Kasprzyk! 63-latka promieniała na randce
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze