Prezenterka TVN bez makijażu, gorzkie wnioski o celebrytach! "Nie wszystkie Gosie tak potrafią"

2021-02-23 13:04 ksz
Prezenterka TVN bez makijażu, gorzko o celebrytach!
Autor: Instagram

Małgorzata Ohme, dziennikarka i prezenterka "Dzień dobry TVN" opublikowała post w związku z Dniem Walki z Depresją. Odniosła się do tego, że kultura obrazkowa czyni wiele zła. Gwiazda pokazała się bez makijażu. Wyznała, że ma dość filtrów! Chciała uświadomić swoim obserwatorom, że matka natura jest sprawiedliwa i celebryci wyglądają tak samo, jak ich fani zaraz po przebudzeniu.

Małgorzata Ohme dobrze wie, jakie standardy panują w telewizji. Sama chętnie maluje się na wielkie wyjścia, w programie "Dzień dobry TVN" oddawana jest w ręce specjalistek. Jednak gwiazda apeluje o rozsądek. 23 lutego obchodzimy Światowy Dzień Walki z Depresją. Dziennikarka postanowiła uświadomić coś swoim fanom. Opublikowała zdjęcie bez makijażu:Mam dość filtrów a Wy? Wrzucam gołe zdjęcie - tak wyglądam rano, zaraz po kawie i croissancie. Za chwilę ułożę włosy, nałożę make up, dorysuję brakujące brwi, przykryję zmarszczki i plamy na skórze, róż na policzki dodający wdzięku i gotowa na miasto. Wyjaśniła, że makijaż to nic złego, ale należy pamiętać, że liczy się naturalność i nikt nie jest idealny. Takie samo zdanie ma aktorka Magdalena Lamparska. Zastosowała na swoim Instagramie przerażający filtr upiększający. Do takich narzędzi łatwy dostęp mają dzieci. Fani boją się szczególnie o swoje córki. 

Natasza Urbańska o sesji w Playboyu. Znowu się rozbierze? | Gwiazdy bez maski

ZOBACZ: Artur Barciś lata temu przeżył koszmar. Było o włos od tragedii. Dlaczego chciał to zrobić?

Gosia Ohme dodała: - Celebryci wyglądają rano tak samo jak niecelebryci. Matka Natura jest sprawiedliwa. Dobrego dnia❤️ ps. A dziś Dzień Walki z Depresją, zastanawiacie się, co ma wspólnego jedno z drugim? Bardzo dużo! Kultura obrazkowa z IG na pewno nie wpływa pozytywnie na nastrój wrażliwców.

Na post gwiazdy zareagowała Paulina Krupińska i Monika Mrozowska, a także fani. Jedna z internautek zauważyła: - Brawo, nie wszystkie Gosie tak potrafią! Fani domyślili się, o jaką celebrytkę chodzi. 

Najnowsze