Czarne kropy, czerwone plamy. Co się stało z twarzą Małgorzaty Sochy?! Nigdy czegoś takiego nie widzieliśmy

2021-01-24 13:51 likp
Co się stało z twarzą Małgorzaty Sochy?
Autor: Akpa

Małgorzata Socha uchodzi za wzór naturalnego piękna. Mimo że niektórzy podejrzewali ją o stosowanie botoksu, to nic nie wskazuje na to, żeby aktorka go sobie wstrzykiwała. Właśnie na Instagramie pojawiło się najnowsze zdjęcie Małgorzaty Sochy. Od razu widać, że z jej twarzą stało się coś dziwnego. Czarne kropy i czerwone plamy na twarzy gwiazdy "Przyjaciółek" wyglądają przerażająco. Nigdy czegoś takiego u Małgorzaty Sochy nie widzieliśmy. Wygląda na to, że zmiany w wyglądzie Ingi z "Przyjaciółek" to efekt pracy... jej dzieci.

Małgorzata Socha ma trójkę dzieci - Zosię (8 l.), Basię (4 l.) i Stasia (3 l.). Aktorka z powodzeniem łączy ich wychowanie i pracę zawodową.  Jak wiadomo z dziećmi - szczególnie małymi - zawsze jest wesoło. Małgorzata Socha wie o tym najlepiej. Aktorka właśnie pochwaliła się na Instagramie zdjęciem, na którym widać jej twarz. Tym razem - inaczej niż zwykle - nie wygląda ona perfekcyjnie. Grozę budzą czarne kropy i czerwone plamy. Co się stało z twarzą Małgorzaty Sochy? Gwiazda "Przyjaciółek" pospieszyła z wyjaśnieniami. Nietypowy makijaż okazał się był sprawką małej Zosi. - W końcu wszystkie szminki, pudry i cienie się przydały. Nie ma wyjść, ale kosmetyki poszły w ruch. Ja zrobiłam ciasto czekoladowe, a Zosia - makijaż. Kto zgadnie kim/czym jestem? - napisała na Instagramie aktorka. Trzeba przyznać, że Małgorzacie Sosze uroku nie brakuje nawet w takim wydaniu. Zobacz w naszej galerii, co stało się z twarzą Małgorzaty Sochy.

CZYTAJ TAKŻE: Edyta Herbuś poszła na całość! Jej stanik i majtki rozpalają do czerwoności. Marzenie każdego faceta [FOTO]

Jedna z fanek Małgorzaty Sochy wymyśliła, że aktorka przemieniła się w dalmatyńczyka. A Wam kogo przypomina gwiazda "Przyjaciółek"?

CZYTAJ TAKŻE: Kożuchowska pokazała się z tatą. Okazało się, że pracował u Rydzyka. Nie uwierzysz, co tam robił. Aktorka miała przez to problemy

Najnowsze