Marek Sierocki na stałe prowadzącym "Szansy na sukces". Zastąpił Artura Orzecha

2021-04-19 16:18 Wiktoria Policha
MAREK SIEROCKI
Autor: Piotr Bławicki MAREK SIEROCKI

Marek Sierocki nowym prowadzącym "Szansę na sukces". To już pewne, że dziennikarz zastąpi na stałe Artura Orzecha w słynnym programie Telewizji Polskiej. Poprowadzi też finał "Szansy na sukces", który wyłoni kandydatów na Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu 2020. Zabrał głos w sprawie nowej pracy.

Marek Sierocki nowym prowadzącym "Szansy na sukces", jak nieoficjalnie ustalił portal Wirtualnemedia.pl. Choć zrobiło się o tym głośno już na początku kwietnia, dziś wszystko stało się jasne. Marek Sierocki, który prowadził świąteczny odcinek muzycznego show, na dobre rozgości się na antenie TVP. Tym samym zastąpił Artura Orzecha, który pod koniec marca rozstał się z Telewizją Polską. Więcej: Kim jest Artur Orzech? Cała prawda o wyrzuconym za "niedyspozycję" gwiazdorze

Nowym prowadzącym "Szansy na sukces" został Marek Sierocki. Jak zdradził w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl: - Jestem osobą, żyjącą poza nurtem mediów elektronicznych, nie gonię też za sławą czy popularnością. To, że prowadzę teraz „Szansę na sukces”, traktuję jako swoją normalną dziennikarską pracę.

Według portalu, zobaczymy dziennikarza w następujących odcinkach, które już zostały nagrane: z udziałem Trubadurów (11.04), z zespołem Sound’n’Grace (25.04), z Boysami (02.05) oraz z Janem Pietrzakiem (03.05). Będziecie oglądać?

Nowa ramówka TVP. Co przyniesie wiosna w Telewizji Polskiej?
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze