Mikołaj Krawczyk i była gwiazda "Na Wspólnej" uczcili rocznicę ślubu. Pokazali mnóstwo prywatnych zdjęć

2021-09-15 21:29
Sylwia Juszczak-Krawczyk i Mikołaj Krawczyk. Druga rocznica ślubu
Autor: Instagram @sylwia_juszczak_krawczyk Sylwia Juszczak-Krawczyk i Mikołaj Krawczyk. Druga rocznica ślubu

Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak-Krawczyk świętowali drugą rocznicę ślubu. Pokazali z tej okazji mnóstwo prywatnych zdjęć z uroczystości. Podzielili się z fanami zabawnymi i wzruszającymi chwilami ze ślubu kościelnego i wesela. Aktorska para ma za sobą kilka nieudanych związków oraz dzieci z poprzednich relacji, ale doczekali się również wspólnego potomka.

Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak-Krawczyk zagrali razem w serialu TVP "Pensjonat nad rozlewiskiem". Aktor był kiedyś gwiazdą hitu Polsatu, czyli serialu "Pierwsza miłość", w którym występował ze swoją ówczesną partnerką Anetą Zając. Para rozstała się po siedmiu latach związku. Mają razem dwóch synów-bliźniaków, Roberta i Michała. Krawczyk był później zaręczony z Agnieszką Włodarczyk, ale ich związek również nie przetrwał. Szczęście znalazł u boku Sylwii Juszczak, która w latach 2004–2009 grała w "Na Wspólnej", wcielając się w postać Renaty Sadowskiej. Gwiazdy wzięły dwa śluby, najpierw w 2017 roku cywilny, a 14 września 2019 odbył się ich ślub kościelny, w którym uczestniczyła już ich córeczka Konstancja (ur. 7 marca 2019). Sylwia Juszczak ma za sobą dwa rozwody. Z pierwszym mężem, Tomaszem Pągowskim, ma dwóch synów: Vincenta i Nataniela. Z Krawczykiem tworzy dużą rodzinę. Wczoraj świętowali drugą rocznicę licząc od ślubu kościelnego. Aktorzy pokazali prywatne zdjęcia z uroczystości. Panna Młoda miała na sobie elegancką kreację z odsłoniętymi ramionami i rozcięciem na udzie. Na ślubie kościelnym ochrzczona została córeczka pary. 

Ślub Edwarda Miszczaka i Anny Cieślak

ZOBACZ: Julia Królikowska kwitnie w małżeństwie. Pokazała z mężem nowe "ślubne stroje"

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE