Milionerzy: Szokujący STRZAŁ. Urbański oniemiał z zachwytu

2020-10-29 20:57 wp
Hubert Urbański Milionerzy TVN
Autor: Facebook

Milion w kieszeni? Byłoby wspaniale! Na ratunek przychodzi teleturniej "Milionerzy", w którym Hubert Urbański zadaje uczestnikom 12 pytań. Każde za odpowiednią kasę. Jak było tym razem. Sprawdź najciekawsze pytanie i spróbuj odpowiedzieć! Żubroń to mieszaniec międzygatunkowy...

Ostatnio na oczach widzów "Milionerów" miała miejsce tragiczna wpadka, która pogrążyła uczestniczkę. W "Milionerach" wszystko może się zdarzyć. W nowym odcinku szansę na gigantyczne pieniądze mają kolejni zawodnicy. O co tym razem zapytał Hubert Urbański? Sam zobacz! Znasz odpowiedź na to pytanie? Żubroń to mieszaniec międzygatunkowy....

Milionerzy: Czysty STRZAŁ. Uczestniczka zastanawiała się nad WYLICZANKĄ SYNA

Żubroń to mieszaniec międzygatunkowy:

A: żubra z bydłem domowym

B: żbika z rysiem

C: żurawia z bocianem

D: żuka z chrząszczem

Milionerzy: Abstynentka dostała pytanie o KACA. Miała duży problem! Co zrobiła?

Uczestnik to Cyprian Pypeć. Mężczyzna nie miał pojęcia, który wariant jest poprawny. Postanowił zaryzykować i zaufać swojej intuicji. Wybrał poprawną odpowiedź! Żubroń to mieszaniec międzygatunkowy żubra z bydłem domowym, jak potwierdził Hubert Urbański! Poprawna odpowiedź to A. Uczestnik wygrał 2 tysiące złotych. Znałeś poprawną odpowiedź?

WIELKA FETA w "Milionerach". Gracz spełni swoje marzenie. Zobacz pytanie za MILION

Milionerzy - zasady

Zasady programu są proste. Na drodze do miliona stoi 12 pytań, z czego za pytaniem drugim i siódmym kryje się kwota gwarantowana (1000 zł i 40 000 zł). Pytania dotyczą wiedzy z różnorodnej tematyki - od polityki do rozrywki. Uczestnik ma 4 warianty odpowiedzi. Prawidłowa jest tylko jedna. W razie trudności, zawodnik może skorzystać z trzech kół ratunkowych. Są nimi: "pytanie do przyjaciela", "pół na pół" i "pytanie do publiczności".

Spróbuj odpowiedzieć na najciekawsze pytania z "Milionerów" 2020. Padło nawet to, o milion złotych! Sprawdź się i przekonaj, czy tak łatwo jest zdobyć wielką kasę. Quiz poniżej:

Najnowsze